Eurolygos ketvirtfinalis: pažaliavusi „Žalgirio“ arena ir iš proto einantys sirgaliai

Anna Douka ir Rita Jasikevičienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-24 21:09
Antradienį Eurolygos atkrintamosios varžybos atkeliavo į „Žalgirio“ areną. Ketvirtfinalio serijoje Kauno „Žalgirio“ krepšininkai susitiko su Pirėjo „Olympiacos“ ekipa.

Iki trijų pergalių žaidžiama ketvirtfinalio serija startavo praėjusią savaitę Graikijoje. Pirmajame mače žalgiriečiai po pratęsimo nugalėjo varžovus 87:78.

Antradienį Kauno „Žalgirio“ arena prieš rungtynes buvo pažaliavusi tikrąja to žodžio prasme – sirgalių ant kiekvienos kėdės laukė komandos marškinėliai. Jais prieš rungtynes buvo nuklota tiek vietų, kad kilo klausimas, ar iš viso bus sergančiųjų už graikus.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Žalgirio“ trenerio Šarūno Jasikevičiaus žmona Anna Douka-Jasikevičius šioms rungtynėms pasirinko žalios spalvos švarką.

Jaudulys – didžiulis, žinoma, tai buvo justi ne tik salėje, bet ir socialiniuose tinkluose. Pavyzdžiui, fotografas Tomas Tumalovičius

„Šiandien po kiekvieno Žalgirio tritaškio – po 20 palaikymo atsispaudimų. Na, tiks ir pritūpimai, jei kojoms geriau dirbt. Kas prisijungiat? Fotkes ir video komentaruose kelkit. Tinka ir arenoje, ir bare, ir namie“, – rašė Tomas.

Rungtynės pritraukė ir žinomų žmonių dėmesį – buvo galima išvysti atlikėj Lilą, TV laidų vedėją Igną Krupavičių, šokėją Donatą Vėželį, krepšininką Martyną Pocių su žmona Viktorija.

Tiek aistrų – neveltui: kauniečiai nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ 80:60

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai