Etiketo žinovas Giedrius Drukteinis apie atvirą Viktorijos Šaulytės aprangą: ne laiku ir ne vietoje

Giedrius Drukteinis, Viktorija Šaulytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-30 14:01
Vakar vykusiame LRT naujojo sezono pristatyme itin didelio dėmesio susilaukė stilistės Viktorijos Šaulytės apranga. Nors komentatorių diskusijas iššaukė krūtinės forma ir dydis, tačiau etiketo žinovas Giedrius Drukteinis atviras – tokiai aprangai netiko nei vieta, nei laikas.

„Bendraudami su žmonėmis naudojamės trimis vizualinėmis zonomis: formalioji – nuo antakių į viršų, draugiškoji – tarp smakro ir antakių ir intymioji – nuo antakių iki bambos.

Dekoltė traukia žvilgsnį žemyn. Tai yra „pardavimas“ – priminimas, kad „esu graži, galiu būti tavo žmona, meilužė ar kurtizanė“. Nesakau, kad tai – išskirtinai prostitučių ženklas, bet pasąmoningai dekoltė asocijuojama su laisvu elgesiu“, – teigė etiketo ekspertas.

Jo manymu, solidus renginys tokiems įvaizdžio eksperimentams – netinkama vieta. „Valdovų rūmuose vykęs renginys – vardinis, toks, į kurį vyrai ateina su savo antrosiomis pusėmis, yra cituojamas Justinas Marcinkevičius, kalbama apie valstybės šimtmetį, laisvę, nacionalinę savimonę...

Toks įvaizdis niekam nebūtų užkliuvęs pramoginiame renginyje, komercinės televizijos, projekto ar produkto pristatyme, tačiau – ne Valdovų rūmuose“, – teigė G. Drukteinis.

Paklaustas apie vakarykštę stilistės aprangą, žinomas vyras žodžių į vatą nevyniojo. „Deja, ji – ne Kim Kardashian. Jos net vardo nežinojau. Kai paklausiau, sakė „kažkokia realybės šou dalyvė“. Išlindo mergička, pasirodė, skandaliuką sukėlė, kažkokia, kažkas, kažkur...

Linkiu jai visokeriopos sėkmės, bet Lietuvoje mes madų nekuriame. Holivude vyksta kova dėl milijardinių užsakymų, vaidmenų, tie žmonės žino, kad diktuoja madas pasauliui. Lietuvoje, reikia pripažinti, net vyriško stiliaus ikona Žilvinas Grigaitis labiau atrodo kaip pajacas. Mes esame kopijuotojai“, – pasakojo Giedrius Drukteinis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai