Eteryje atgimsta kultinė Juro Jankevičiaus laida „Klausimėlis“

Juras Jankevičius / LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-19 17:29
Į LRT televizijos eterį nuo naujojo sezono grįžta legendinė laida „Klausimėlis“. Paskutinės „Klausimėlio“ laidos buvo filmuotos 2011-aisiais, o pastaruoju metu rodomi jų įrašai.

18 metų gyvavusi unikalaus žanro laida užsiaugino ištikimų gerbėjų ratą ir, nors jau senokai nebuvo atnaujinama (pastaraisiais metais buvo rodomi kartojimai), ją mėgo įvairiausio išsilavinimo, skirtingų skonių žiūrovai.

Tiesa, kai kas ją buvo įrašęs ir į naikintinų projektų sąrašą – esą joje tyčiojamasi iš pašnekovų.

Šiomis dienomis laidos autorius ir vedėjas Juras Jankevičius jau filmuoja naujausius laidos epizodus. Kaip ir anksčiau – skirtinguose Lietuvos kampeliuose. Kuo nustebinti žada Juras pirmuosiuose šio sezono epizoduose?

„Ką tik paaiškėjo naujų faktų apie Napoleoną Bonapartą. Vilkaviškyje sužinojau, kad jis, pasirodo, kartu su karaliumi Mindaugu XIII amžiuje Lietuvoje įveikė kryžiuočius. Lietuviai – ne tik geros erudicijos, bet ir lakios fantazijos žmonės. Tai tikrai pamatysime naujose „Klausimėlio“ laidose, – žada laidos autorius.

Paskutinės „Klausimėlio“ laidos buvo filmuotos 2011-aisiais, tačiau daugelis jų aktualios ir šiandien.

„Klausimėlis“ – viena iš išliekamąją vertę turinčių televizijos laidų. „Jeigu žinių laida aktualumą praranda iš karto po transliacijos,  daugumą „Klausimėlių“ galima kartoti ir po dešimtmečio, –  sako J. Jankevičius. – Juk tai – šviečiamoji laida“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai