Estijos prezidento Toomo Hendriko Ilveso žmona nufilmuota kito vyro glėbyje

Skandalingos Estijos prezidento žmonos Evelin Ilves nuotraukos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-22 12:37
Pirmoji Estijos ponia Evelin Ilves pamiršo apie savo santuoką ir Talino kavinės „Kommet“ terasoje glėbesčiavosi bei bučiavosi su paslaptingu nepažįstamuoju, praneša postimees.ee ir „Kroonika“.

Apie pusę penkių ryto pirmoji Estijos ponia su savo draugu išvyko iš kavinės.

Skandalingi kadrai pasirodė penktadienį. Estijos prezidento žmona kavinėje nufilmuota rugpjūčio 6 dieną. Kavinėje vyko šventė. Renginiui baigiantis ir žmonėms pradėjus skirstytis namo į kavinės terasoje esančią šokių aikštelę žengė E.Ilves su gerokai jaunesniu vyru.

Estijos prezidento žmona su savo palydovu pradėjo šokti, glėbesčiuotis ir net bučiuotis. Įvykio liudininkai pasakoja, kad pora elgėsi kaip įsimylėjėliai.

Apie pusę penkių ryto pirmoji Estijos ponia su savo draugu išvyko iš kavinės. Liudininkai teigia, kad vyrui 28–30 metų ir jis kalba estiškai.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Jie išėjo kartu su dar viena pora. Sėdo į prabangų automobilį „Mercedes“, kur jų laukė vairuotojas ir nuvažiavo“, – pasakojo leidinio šaltinis.

Estijos prezidentas Toomasas Hendrikas Ilvesas tuo metu buvo Estijoje. Kol kas nei E.Ilves, nei prezidentūros kanceliarija įvykio nekomentuoja.

15min.lt

Naujausi straipsniai