Estetinė ginekologija: apie sveikatą, grožį ir dėkingus vyrus

Gydytoja akušerė-ginekologė doc. dr. Daiva Bartkevičienė
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-11-16 17:02
Patraukliausia yra ta moteris, kurios akys švyti, o ji trykšta gyvenimo džiaugsmu. Tuo įsitikinusi Lietuvos estetinės ginekologijos asociacijos prezidentė, medicinos ir estetikos paslaugų klinikos „Primum Estetica“ įkūrėja doc. dr. Daiva Bartkevičienė. Ji turbūt jau sunkiai suskaičiuotų moteris ir jų partnerius, kuriems padėjo susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.

Kasdien bendraujate su daugybe moterų, kai kurias pažįstate jau ne vienus metus. Kas jas daro laimingas? 

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad laimingiausios tos moterys, kurios padarė sėkmingą karjerą, susikūrė materialinę gerovę, kurių vaikams gerai sekasi... Aišku, tai tikrai svarbu ir suteikia džiaugsmo. Tačiau paprastai laimingiausia yra ta moteris, kuri gali džiaugtis kokybiškais santykiais su partneriu, kuriuos sieja stiprus emocinis ryšys, kurie mėgaujasi kokybišku intymiu gyvenimu. 

Lietuvoje nepopuliaru apie tai kalbėti, atrodo, kad intymiu gyvenimu mėgaujasi tik jauni, o kai artėji link penkiasdešimtmečio, jo lyg ir nebereikia...

O aš sakau, kad tuomet prasideda moters ir poros aukso amžius. Juk vaikai užauginti ir savarankiški, profesiniame gyvenime įsitvirtinta, gal laikas mėgautis gyvenimu ir intymumu, atgaivinti, jei jis buvo prigesęs?..

Su laiku, žinoma, atsiranda įvairių intymių problemų, susijusių su biologiniu amžiumi, gimdymais, sveikatos problemomis, tačiau šiandienos medicina pajėgi nubraukti mažiausiai 10 metų nuo moters biologinio amžiaus.

Gydytoja akušerė-ginekologė doc. dr. Daiva Bartkevičienė
Gydytoja akušerė-ginekologė doc. dr. Daiva Bartkevičienė

Kūno formų ar krūtų korekcija, veido ar rankų atjauninimas atrodo įprasta. Tačiau kaip spręsti intymias problemas, pavyzdžiui, kaip atsikratyti skausmo lytinių santykių metu, makšties sausumo, šlapimo nelaikymo, pakoreguoti formą praradusias lytines lūpas, kaip sustiprinti orgazmą?

Jei būtume kalbėję apie tai prieš dešimt metų, turbūt nebūčiau žinojusi, ką atsakyti ir kokius sprendimus pasiūlyti. Tačiau jau daugiau nei dešimtmetį visame pasaulyje kalbama apie tai, kad atjauninti galime ir genitalijas. Ir tam dažnai net nereikia atlikti jokios įprastos chirurginės operacijos, dažnai užtenka neinvazinių procedūrų, po kurių moterys iškart puikiai jaučiasi ir gali gyventi įprastą gyvenimą. Užsukti į kliniką ir pagerinti gyvenimo kokybę kartais užtenka ir pietų pertraukos. 

Neinvaziniam intymių problemų sprendimui naudojame hialurono rūgšties, riebalų ar trombocitais papildytos plazmos injekcijas, lazerinę, radiodažnuminę, smūginę bangų terapiją. Tai estetinės, funkcinės ir rekonstrukcinės ginekologijos sritis. 

Anksčiau dar kam nors ir kilo minčių, kad tai kažkoks įgeidis, ne būtinybė, o šiandien vis garsiau kalbama, kad tai šiuolaikinės ginekologijos ateitis. Jei yra puikus būdas pagerinti moters gyvenimo kokybę, kodėl juo nepasinaudojus? Kai jaučiasi patenkinta savo kūnu, moteriai kur kas lengviau patirti seksualinį pasitenkinimą. O jis, turime pripažinti, yra svarbus kokybiško gyvenimo elementas. Intymi moters sritis yra jos psichologinio komforto, kasdieninio gyvenimo kokybės ir santuokinės laimės pagrindas. Iš vyrų, kurių gyvenimo partnerės išbandė estetinės ginekologijos procedūras, esu sulaukusi nuoširdžių padėkų ir gėlių puokščių.

Gydytoja akušerė-ginekologė doc. dr. Daiva Bartkevičienė
Gydytoja akušerė-ginekologė doc. dr. Daiva Bartkevičienė

Kuo „Primum Estetica“ skiriasi nuo kitų medicinos ir estetikos paslaugas teikiančių klinikų?

Kliniką „Primum Estetica“ įkūrėme tam, kad padėtume moterims ir vyrams efektyviai spręsti iškylančias lytinės sveikatos ir išvaizdos problemas. Labai džiaugiuosi, kad pavyko suburti patyrusius Lietuvos ir užsienio gydytojus, grožio specialistus, rasti patikimų partnerių ir aprūpinti kliniką inovatyviausia įranga.

Drąsiai galiu teigti, kad pas mus konsultuoja aukščiausio lygio akušeriai ginekologai, urologai, dermatologai, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, kitų specialybių gydytojai. Klinikoje atliekame laboratorinius ir instrumentinius tyrimus, injekcines ir lazerines procedūras, operuojame.

Malonu žinoti, kad apsilankę pas mus pacientai vėl džiaugiasi savo kūnu ir intymiu gyvenimu.

Medicinos ir estetikos klinika
„Primum Estetica“
Rožių al. 4-1, Vilnius
Informacija ir registracija tel. +370 670 99 669
www.primumestetica.lt

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama