Esminės intymaus gyvenimo klaidos

Pora. / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-15 21:00
Įsimylėti – nuostabu. Bet kiaulystės dėsnis – tas geras, nuoširdus, intelektualus mylimas vyrukas lovoje mums atrodo tikras pingvinas, palyginti su kažkada turėtu, tiesą sakant, ne taip mylėtu, bet labai jau aistringu partneriu... Tai ką daryti?

Tiesiog vengti klaidų, kurias beveik visi darome.

1. Lyginame savo partnerį su jau turėtais

Mes visi skirtingai mąstome, atrodome ir elgiamės, mėgstame skirtingą muziką, maistą ir gėrimus, filmus ir knygas, dieviname kitokias spalvas, automobilius ir keliones. Ir negalime gyventi pagal kažkieno primestą scenarijų, kaip pagal mūsiškį – kiti. Jei jis jus paliko, tai turbūt taip reikėjo – tai ne jūsų romano herojus.

Taip pat skaitykite: Didžiausios vyrų baimės

Nemažai vyrų svajoja arba įdeda nemažai pastangų sugrįžti pas buvusias draugužes net tada, kai jau būna vedę. Kartais taip elgiamės ir mes. Kodėl? Ogi todėl, kad klaidinga manome, jog tas kažkas mūsų gyvenime buvo nepakeičiamas.

Nemeluokime sau – taip nėra, tiesiog tingime ieškoti ko nors kito, paprasčiau ir saugiau  idealizuoti buvusiuosius. Neverta bristi į tą pačią upę ir lyginti naujų žmonių su likusiais praeityje. Nesinešiokite praeities naštos – ji pernelyg sunki ir žeidžianti.

2. Skubėdami pražiopsome svarbiausia

Mes, moterys, dieviname flirtą ir preliudiją, kuri tarsi įelektrina orą aplink ir leidžia mums pasijusti deivėmis, galinčiomis apie pirštą apvynioti bet kurį. Vyrai, kaip žinoma, skuba veržtis į tikslą ir savo kūno kalba dažnai tarsi teigia: „Mažute, gal visus tuos žaidimus pratęsime vėliau, o dabar šturmuokim viršūnę?“.

Skuba moteriai trukdo atsipalaiduoti ir pajusti kiekvieną glamonių etapą, o kai preliudija tiesiog nutraukiama, moteris pasijunta apvilta, apgauta, taigi partneriams reikėtų atsižvelgti į vienas kito troškimus ir rasti aukso vidurį.

Taip pat skaitykite: 9 požymiai, kad jau sutikote savo būsimą vyrą

3. Žaidžiame žaidimą: „Aš tau – tu man“

Jei kuris nors iš partnerių jaučia spaudimą, jei turi nusistatymų prieš tam tikras glamones, jis nesugebės atsipalaiduoti ir mintyse suks filmą, kaip čia subtiliau to ar ano išvengus.

Lovoje negali būti jokių ultimatumų, tai ne karo, o taikos zona, ponai. Pamirškite egoistinį požiūrį, kad su jumis turi būti taip pat „atsiskaityta“ – tiesiog dovanokite savo aistrą kitam. Ir mėgaukitės – be jokių išskaičiavimų.

4. Nesistengiame išspręsti savo psichologinių problemų

Kiekvienas turime savų tabu ir fobijų, savų įpročių ir ritualų, tačiau būtų geriau, kad jie netrukdytų intymaus bendravimo su kitu žmogumi. Geriausias būdas – kalbėtis.

Neverta bristi į tą pačią upę ir lyginti naujų žmonių su likusiais praeityje. Nesinešiokite praeities naštos – ji pernelyg sunki ir žeidžianti.

Juk galima paprastai paaiškinti, kodėl negalite pakęsti bučinių į kaklą ar prisilietimo prie pėdų. Pasakykite artimam žmogui, kad tai tik jūsų problema, kuri turi savas priežastis, ir kažko vengiate visai ne dėl to, kad nepatinka mylimojo prisilietimai.

Atvirumas sutiprins jūsų tarpusavio ryšį, pradėsite vienas kitą geriau suprasti, atjausti. Ir mylėti – švelnia atsidavusia meile.

5. Gėdijamės savo kūno

Jus jau išsirinko, esate geidžiama. Ir jus jau apžiūrėjo tiek su drabužiais, tiek be jų – ir tokia patikote. Tad kodėl tada reikia drebėti, kad tie 300 g riebaliukų ant pilvo, kurie, jūsų nuomone, jums gadina gyvenimą, turės kokios nors įtakos nuomonei apie jus? Arba A dydžio krūtinė? Arba randas ant riešo?

Pamirškite. Jei jūs esate savimi patenkinta ir užtikrinta, galite būti bet kokia – visada atsiras tas, kuris jus mylės ir jūsų geis.

Taip pat skaitykite: Keli patarimai moterims, kurioms per 40

6. Kenčiame ir tylime

Kai kas nors mūsų netenkina,  sugalvojame kalnus priežasčių išvengti sekso. Nepatiriate orgazmo? Jis viską daro per greitai? Užuot apie tai užsiminusi, jūs galvojate, kad vyras turi perskaityti jūsų mintis. Neperskaito.

Dauguma jų tikrai nėra mentalistai. Ir vėl blogai. Problemos tik didės kaip sniego kamuolys, o jūs imsitės pyktis dėl smulkmenų, priekaištauti, įtampa augs, beje, kaip ir jūsų pasitenkinimas. Neverta tikėtis kad viskas kaip nors išsispręs. Taigi – pirmiausia atvirumas ir nuoširdumas, o paskui kantrybė ir tolerancija.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai