Eskedar Maštavičienė skiriasi su vyru: „Šis laikas reikalauja daug kantrybės“

Eskedar Tiluhan Maštavičienė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-09 08:14
Iš Etiopijos kilusi ir Lietuvoje trylika metų gyvenanti verslininkė, kavos ekspertė Eskedar Maštavičienė (36) išgyvena ne itin lengvą laikotarpį – žinoma moteris skiriasi su vyru kariškiu Mindaugu Maštavičiumi.

Portalui Žmonės.lt Eskedar patvirtino, kad ji su vyru jau kurį laiką nebegyvena kartu.

Sutuoktinius krizė ištiko prieš kelis metus. Eskedar apsisprendė – labai svarbu, ką nors keisti, jei esi nelaimingas. „Santykiai turi keistis arba jie turi baigtis, kad abu žmonės galėtų augti toliau“, – anksčiau yra sakiusi E.Maštavičienė. 

Žmonės.lt žiniomis, Eskedar su vyru oficialiai dar neišsiskyrė, šiuo metu vyksta teisinis procesas. Paklausta, ar skyrybos vyksta abipusiu sutarimu, Eskedar Žmonės.lt sakė, kad šis laikas reikalauja daug kantrybės. 

Nepaisant skyrybų proceso Eskedar gyvenime pastaruoju metu buvo ir džiugių momentų. Verslininkė, „Eskedar Coffee“ įkūrėja, socialinių projektų iniciatorė rugpjūčio 20-ąją davė priesaiką Lietuvai ir tapo mūsų šalies piliete.

Eskedar Maštavičienė Vidaus reikalų ministerijoje prisiekė Lietuvai ir tapo mūsų šalies piliete
Eskedar Maštavičienė Vidaus reikalų ministerijoje prisiekė Lietuvai ir tapo mūsų šalies piliete

Tuomet kalbėdama su Žmonės.lt apie ateities planus E.Maštavičienė atskleidė, jog Lietuvoje planuoja pagaminti kavą, kuri išgarsėtų visame pasaulyje.

„Panašu, kad žmonėms mano kava patinka. Labai stengiuosi, kad ši kava, kurios jau galima rasti ir Danijoje, glaudžiai dirbame su Estija, taptų geriausia pasaulyje. Tikiu, kad to pasiekti galiu dirbdama čia, Lietuvoje“, – pasakojo moteris, kuri taip pat yra trijų vaikų  – Hanos, Matijaus ir Masajaus – mama.

Eskedar į Lietuvą atvyko 2007 metais pagal pabėgėlių perkėlimo programą. Į Lietuvą ji buvo perkelta iš Maltos. Į šią salą iš Etiopijos ji pabėgo, kai gimtinėje kilo neramumai.

Naujausi straipsniai