E.Sipavičiaus sūnus Karolis prabilo apie garsų tėvą: jo muzikos neklauso, bet jaučiasi dėkingas

Egidijus Sipavičius ir sūnumi Karoliu
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-11-20 12:38
Dainininkas Egidijus Sipavičius ir jo sūnus Karolis – kaip du vandens lašai. Tačiau ar jiedu vienodi vidumi?

Laidoje „Pasaulis pagal moteris“ E.Sipavičiaus sūnus atviravo, kad augti garsaus tėvo šešėlyje nebuvo paprasta, tačiau tai, kad nepasekė jo pėdomis, jų ryšio nesusilpnino.

Karolis neslepia – tėvo muzikos neklauso, tačiau yra jam dėkingas už tai, kad išaugo būtent toks, koks yra – tvirtas, turintis savo nuomonę ir svarbiausias vertybes.

Karolis nemėgsta, kai jį pristato kaip Egidijaus Sipavičiaus sūnų ir pats vengia apie tai kalbėti, tačiau neretai tokios situcijos būna neišvengiamos, nes judviejų panašumas – stulbinantis.

Lyginimas su garsiu tėvu Karolį lydėjo nuo pat vaikystės – buvo metas, kai tai numušė bet kokį ūpą dalyvauti mokyklos renginiuose ar kitose iniciatyvose.

Egidijus Sipavičius ir sūnumi Karoliu
Egidijus Sipavičius ir sūnumi Karoliu

„Tai ne trukdė, o tiesiog erzino. Tačiau tai būdinga tik žmonėms, kurie manęs nepažįsta. Tie, su kuriais bendrauju, nebelygina. Bet pradžioje taip yra“, – neslėpė Karolis.

Tėvas jam pritaria – žinomų žmonių vaikai patiria didelį spaudimą, nes juos iš pradžių vertina pagal tėvus.

„Tie dalykai slegia, ypač vaikus. Žinau, kad su tuo susidūrė visi mano vaikai ir tai nėra labai gerai. Pas mus nėra pagyrimo kultūros – dabar ji atsirado, bet anksčiau nebūdavo“, – sako E.Sipavičius.

Daugiavaikis tėvas, nenorėjęs, kad jo atžalos taptų muzikantais

„Širdyje aš nenorėjau, kad mano vaikai būtų muzikantai. Aš palaikiau – Akvilė norėjo būti dainininke, leidau jai mokytis pas draugą muzikantą, Karolis norėjo groti gitara – prašom. Bet širdyje nenorėjau, nes tai tikrai nėra lengva duona. Gražu, kai jau esi Olimpe ir į tave šviečia visos kameros, visi pasaulyje tave myli. Tai – gražu. Bet į tą Olimpą papuola tik vienas iš keliasdešimt tūkstančių, o papulti ten žiauriai sunku“, – tikina E.Sipavičius.

Ne visi Egidijaus gerbėjai žino, kad atlikėjas yra daugiavaikis tėvas, užauginęs tris dukras ir sūnų Karolį. Nepaisant visų sunkumų, šiandien E.Sipavičius prisimena tik gerus dalykus ir džiaugiasi savo vaikais.

Egidijus Sipavičius ir sūnumi Karoliu
Egidijus Sipavičius ir sūnumi Karoliu

Tėvo ir sūnaus ryšys

Tėvą ir sūnų vienija ne tik panaši išvaizda, bet ir laisvalaikio pomėgiai. Muzika, deja, judviejų nejungia. Anot Karolio, klausą jis turi, tačiau balso – ne, ir pats išsigąsta, kai išgirsta save dainuojant. Keisčiausia tai, kad tėvas iki šiol nėra girdėjęs, kaip dainuoja jo sūnus. 

Šiandien jiedu, nors eina skirtingais gyvenimo keliais, visgi turi ir bendros veiklos. Karolis yra profesionalus operatorius, filmavęs tėvo repeticijas, koncertus, muzikinius klipus. Egidijus neslepia, kad be galo didžiuojasi ir džiaugiasi sūnumi, nors daug laiko jo auklėjimui ir neturėjo. O štai Egidijus, pasak Karolio, buvo geriausias atostogų tėtis, tačiau savaitgaliai būdavo atiduoti scenai.

Egidijus atvirai sako, kad yra buvę sūnaus sprendimų, kurių jis nepalaikė, tačiau visada būdavo šalia. Ir, pripažįsta, būdavo neteisus, nepalaikydamas tam tikrų sūnaus siekių.

Ko Karolis nežinojo apie savo tėvą, su kokiu garsiu aktoriumi jis yra tapatinamas ir kaip jam sekėsi muzikuoti? Laida „Pasaulis pagal moteris“ jau šį sekmadienį per TV3.

Naujausi straipsniai