N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

Erotiškos Jolantos Leonavičiūtės nuotraukos iš Nidos pliažo papuoš naują kalendorių

Jolanta Leonavičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Modelio darbas Jolantai Leonavičiūtei (34) – ne naujiena. Moteris pozavo ne vienai reklamai, įsiamžino ne vienoje fotosesijoje, jos nuotraukos papuošė ne vieną kalendorių. Papuoš ir dar vieną.

Drauge su dar 12 merginų ji pajūryje dalyvavo vasariškoje paplūdimio fotosesijoje, kurioje prieš fotografo Dainiaus Ščiukos kamerą nusimetė drabužius.

Veiksmas vyko Kuršių Nerijoje, Nidos apylinkėse. Vilkėdamos bikinius merginos demonstravo išpuoselėtus kūnus, pozavo pliaže, kopose, jachtose.

Jolanta Leonavičiūtė (dešinėje) / Asmeninio albumo nuotr.

„Niekas nieko negundė ir iš pliažo kopų poilsiautojų nevijo. Visa fotosesija vyko ten, kur aplink nieko nėra“, – Žmonės.lt pasakojo Jolanta.

Gruodį pasirodysiančiame vienos įmonės kalendoriuje bus galima išvysti kelias Jolantos nuotraukas. Viena jų, drauge su kitomis merginomis, papuoš ir kalendoriaus viršelį.

Čia bus ir kadras su palmės šaka, kuria Jolanta pozuoja pridengusi nuogą krūtinę.

Jolanta Leonavičiūtė (dešinėje) / Asmeninio albumo nuotr.

Socialiniame tinkle Jolanta pasidalino ir intriguojančiu vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip ji drauge su kitomis merginomis nusimetusios liemenėles linksmai brenda į Baltijos jūrą.

Internetą apskriejo ir intymi jos nuotrauka, kurioje modelis pozuoja visiškai nuoga. Tačiau Jolanta patikina, kad šie kadrai nebus panaudoti kalendoriuje. Esą viešint pajūryje, ten, kur nėra jokių pašalinių žmonių, būtų nuodėmė nepasidaryti gražių kadrų.

Jolantos Leonavičiūtės nuotraukos papuoš naują kalendorių: fotosesijos užkulisiai (10 nuotr.)
+4
Jolantos Leonavičiūtės fotosesija 2015 metų kalendoriui (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau