Erotinių romanų rašytoja pateikia aistringo sekso receptą

Aistringas bučinys / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-18 21:00
Kokių naudingų patarimų galėtų duoti žmogus, kuriantis erotines istorijas ir jomis virpinantis skaitytojų jausmus bei vaizduotę?

Straipsnio, publikuoto portale huffingtonpost.com, autorė ir erotinių romanų rašytoja tikina, kad seksą galima būtų palyginti su maistu – tiek vienas, tiek kitas suteikia pasitenkinimą visoms juslėms, jei mėgaujamasi jais teisingai ir su metais vis labiau tobulėjama.

Anot D. Holt, jauni žmonės į seksą žiūri kaip į greitą maistą – jie nori jo daug ir kaip įmanoma dažniau.

„Gerai, apsirykite, jei tik norite. Tačiau praėjus metams pastebėsite, kad išmokę tinkamai elgtis tiek su maistu, tiek su lytiniu gyvenimu, pajusite neapsakomą malonumą. Suprasite, kad seksas – tarsi delikatesas, kuris turi būti „valgomas“ juo mėgaujantis, o ne ryjant dideliais kąsniais“, – tikina D. Holt ir pateikia karšto bei aistringo sekso receptą, kurį autorė prilygina mėgavimuisi maistu.

Tinkamai pasiruoškite

Juk ruošdami maistą, norite jį patraukliai ir pateikti, tiesa? Tas pats galioja ir seksui, tik šiuo atveju gražiai ir tinkamai pateikti reikėtų save, kaip gi kitaip sujaudinsite savo partnerį... Jei esate moteris, pasipuoškite gražiais ir seksualiais apatiniais bei pasipurškite savo mėgstamų kvepalų. Jei esate vyras – veidą pasitepkite losjonu po skutimosi. Moteris juk įaudrina vyriški kvapai!

Nesvarbu, kur bebūtumėte, pasirūpinkite ir tinkama aplinka. Susikurkite romantišką atmosferą: uždekite keletą žvakių, įjunkite ramią muziką ir pakvėpinkite kambarį eteriniais aliejais – tegu jie jums abiems įžiebia aistrą.

Taip pat skaitykite: Kokie kvapai sužadina lytinį potraukį?

Sužadinkite apetitą

Užkandis ar gėrimas – tai, kas skirta sužadinti apetitui ir pabudinti pojūčius prieš pagrindinį patiekalą. To paties reikia ir prieš aistringą seksą, tik vietoj taurės vyno, apipilkite vienas kitą švelniais bučiniais. Darykite tai iš lėto, šiek tiek erzindami vienas kitą, mėgaukitės švelniais prisilietimais, kalbėkite švelnius žodelius ramiai muzikai grojant fone.

Vietoj sriubos...

Išsiaiškinkite, kurios jūsų partnerio kūno dalys yra jautriausios. Ar tai yra kaitinantys tarsi čili sriuba prisilietimai, ar švelnūs lyg skaidrus sultinys ar kreminė sriuba palytėjimai. Skirkite šiek tiek laiko tam, kad sužinotumėte, kas jūsų partneriui yra skaniausia. Erzinkite vienas kitą mažais kąsneliais. Atminkite, svarbiausia yra pasiruošimas tam, kad susijaudinimas vis didėtų.

Maži kąsneliai

Mėgaujantis patiekalais apetitą labiausiai žadina salotos. Jos traškios ir gardžios, uždegančios skonio pumpurus tiek ant gomurio, tiek giliai viduje... Taip turėtumėte jaustis ir šiame etape. Po aistringų bučinių ir lengvų prisilietimų, padažnėja pulsas, kvėpavimas pasidaro netolygus ir jūs jau pradedate nekantrauti. Tačiau neskubėkite! Juk tai yra erzinimo dalis.

Vis dar mėgaukitės švelniais prisilietimais, ieškokite jautrių vietų ir švelniai jas bučiuokite – pasiruoškite pagrindiniam patiekalui. Juk kaip gera žinoti, kad jis jau visai netoli, dar ranka nepasiekiamas, tačiau be galo gundantis.

Metas pagrindiniam patiekalui

Iki šio momento tikriausiai jau išsiaiškinote visas jautriausias savo partnerio kūno vietas, pačias giliausias reakcijas ir pabuvojote visose slaptose kūno kertelėse. Ar jums tai patinka?

Susijaudinimas kyla pamažu, per bučinius, iš pradžių nedrąsius, o paskui vis reiklesnius ir aistringesnius. Prisilietimai pereina ir per erogenines zonas: už ausies, o gal alkūnės linkio?

Taip pat skaitykite: Apie ką vyrai galvoja sekso metu? Triukas, kuris gali pratęsti lytinį aktą

Tokie pasiruošimai skirti sukelti susijaudinimą ir paerzinti pojūčius, o dabar metas rimtai patenkinti savo partnerį. Kiekviena pora tai daro skirtingai. Kaip mėgaujatės puikiu jautienos ar vištienos kepsniu, taip turėtumėte mėgautis ir savo partneriu, kol abu būsite pamaloninti.

Desertas

...arba tiesiog vyšnia ant pyragėlio. Žingsnis po žingsnio perėjote prie aistros ir susijaudinimo, kuris buvo patenkintas. O dabar metas atsipalaiduoti – lėtais ir švelniais bučiniais, gražiais žodžiais ir prisilietimais.

Laikykite vienas kitą glėbyje ir mėgaukitės puikia „vakariene“, kurią kątik išgyvenote. Ir nepamirškite pakurstyti apetito ir kitą sykį. Atminkite, jog svarbiausia ne tai, kokio amžiaus esate, o tai, koks esate. Jei sužinosite labiausiai jūsų partnerį jaudinančius dalykus, kiekviena jūsų sueitis bus pažadinta, nuostabi ir suteikianti didelį malonumą.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai