Erotinę Kim Kardashian nuotrauką padarė ne kas kitas, o jos keturmetė dukra

Kim Kardashian su dukra North West / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-09 20:31
Realybės šou Kim Kardashian (37) erotiškos nuotraukos visuomet plačiai nuskamba per pramogų žiniasklaidą. Vis dėlto naujausia jos fotografija sukėlė neįtikėtinai didelį ažiotažą, nes ją užfiksavo ne kas kitas, o keturmetė Kim dukra North West.

Kadre matyti nusirenginėjanti Kim, o veidrodžio atspindyje – kamerą laikanti North. Tokia nuotrauka nustebino ir papiktino daugelį K.Kardashian gerbėjų.

„Šlykštu! Tavo dukra to neturėtų matyti. Kokią žinutę tu jai siunti?“ – piktinosi vienas gerbėjų, o kitas rekomendavo šią nuotrauką tučtuojau ištrinti. „Mano širdis plyšo. Gana yra gana“, – pridūrė trečias.

???? by North

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Tokio tipo komentarų K.Kardashian instagramo profilyje tiek daug, kad nes sudėtinga visus sužiūrėti. Tai jau antras kartas per pastarąsias savaites, kai Kim įsiutina savo gerbėjus. Praėjusį kartą skandalas kilo dėl to, kad paskelbusi apie trečio vaikelio gimimą Kim paviešino ir savo nuogos nuotrauką.

Visai kitoks Kim įvaizdis – „Vogue“ žurnale. Ką tik pasirodžiusiuose žurnalo fotosesijos kadruose garsenybė atrodo santūriai, net rafinuotai. Nė iš tolo neprimena tų vulgarių momentų, kuriuos įprastai galima išvysti Kim instagramo paskyroje.

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai