Eros Ramazzotti surengė vienintelį pasirodymą Lietuvoje

Eros Ramazzotti koncertas Kaune / Teodoro Biliūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-18 21:15
Eros Ramazzotti Kauno "Žalgirio" arenoje surengė savo vienintelį koncertą. Pasirodymas buvo įtrauktas į pasaulines muzikanto gastroles „Vita ce n'è“.

Praėjusių metų lapkritį dainininkas pristatė naujausią albumą „Vita ce n'è“ ir leidosi į pasaulinį turą, kurio metu aplankys penkis kontinentus. E. Ramazzotti nuolatos stengiasi tobulėti ir stebinti savo gerbėjus, tad ir šis jo pasirodymas Kaune nepaliko abejingų. 

Vakar atskridęs privačiu lėktuvu dainininkas iš oro uosto iškeliavo tiesiai į viešbutį, kurio pavadinimą net koncerto organizatoriai sužinojo tik paskutinę akimirką. Savo asmeninį gyvenimą itin saugantis atlikėjas visuomet teigia, kad jo muzika ir koncertai yra tai, į ką verta kreipti daugiausiai dėmesio. Eros Ramazzotti į turą leidosi ne tik su visa reikiama technika, bet ir su 60 žmonių komanda, tarp jų ir virtuvės šefai bei aptarnaujantis personalas.

Eros Ramazzotti koncertas Kaune / Teodoro Biliūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
Eros Ramazzotti koncertas Kaune / Teodoro Biliūno / „Žmonės Foto“ nuotr.

Dainininkas yra išleidęs 14 solinių albumų, iš kurių daugelis tapo auksiniai ir platininiai. Be to, pasaulyje parduota daugiau nei 60 milijonų jų kopijų. Atlikėjas gali pasigirti ne vienu prestižiniu apdovanojimu ir duetais su Adriano Celentano, Luciano Pavarotti, Joe Cocker bei kitais legendiniais atlikėjais. Jo dainos „Un‘emozione per sempre“, „La Cosa Mas Bella“, su Anastacia atliktas kūrinys „I Belong to You“, duetas su Tina Turner „Cose Della Vita“ ir kartu su Cher sudainuota „Piu Che Puo

2015 m. išleidęs didelės sėkmės sulaukusį albumą „Perfetto“, atlikėjas leidosi į pasaulinį turą, kurio metu surengė per 80 pasirodymų, tarp jų ir Lietuvoje. Sausakimšoje „Siemens“ arenoje E. Ramazzotti surengė šou, kurio metu atliko ne tik savo naujausius kūrinius, bet ir visiems puikiai pažįstamas dainas. Turas „Perfetto“ tapo vienu įspūdingiausių per visą dainininko muzikinę karjerą: erdvinės projekcijos ir kitos šou metu naudotos naujosios technologijos padarė koncertą įsimintinu muzikiniu įvykiu. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai