Eros Ramazzotti jau Lietuvoje: rytojaus koncertas žada būti išties įspūdingas

Eros Ramazzotti koncertas Vilniuje / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-17 15:03
Rytoj Kauno „Žalgirio“ arenoje koncertą surengsiantis Eros Ramazzotti šiandien atvyko į Lietuvą. Atskridęs privačiu lėktuvu dainininkas iš oro uosto iškeliavo tiesiai į viešbutį, kurio pavadinimą net koncerto organizatoriai sužinojo tik paskutinę akimirką. Savo asmeninį gyvenimą itin saugantis atlikėjas visuomet teigia, kad jo muzika ir koncertai yra tai, į ką verta kreipti daugiausiai dėmesio.

Ir iš tiesų... Dar naktį į Kauną atvyko 9 vilkikai ir 4 autobusai, atvežę visą įrangą, reikalingą tiek koncertui, tiek paties atlikėjo komfortui. Eros Ramazzotti į turą leidosi ne tik su visa reikiama technika, bet ir su 60 žmonių komanda, tarp jų ir virtuvės šefai bei aptarnaujantis personalas.

Aukštus reikalavimus atlikėjas ir jo atstovai iškėlė ir renginio Lietuvoje organizatoriams, kurių svarbiausias – saugumas. Techninė koncerto dalis sudėtinga dėl scenos formos, didelio kiekio aparatūros ir naudojamų technologijų. Organizatoriai patikino, kad „Žalgirio“ arena atitinka visus atlikėjo keliamus reikalavimus, ir Kaune žiūrovai išvys tokį koncertą, koks jis buvo sumanytas. Nekantriausiems siūlome pasižvalgyti po Eros Ramazzotti turo „Vita ce n'è“ akimirkas kituose pasaulio miestuose. O norintys visa tai išvysti patys bei pasiklausyti gyvai atliekamų Eros Ramazzotti dainų dar gali suspėti įsigyti bilietus į penktadienį vyksiantį koncertą. Bilietus platina bilietai.lt ir kakava.lt.

 

Temos:

Muzika

Naujausi straipsniai