Eros pabaiga: nutraukiamas Kardashian šeimą išgarsinusio realybės šou filmavimas

Kardashianų-Jennerių klano atstovės/ socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Po 14 metų eterio nutraukiamas filmuoti populiarusis amerikiečių realybės šou, išgarsinęs visas Kardashianų ir Jennerių klano atstoves, „Keeping up with the Kardashians“.

Naujienomis apie eros pabaigą instagrame pasidalijo Kim Kardashian, kuri atvirai padėkojo gerbėjams bei visai kūrybinei komandai.

„Mūsų nuostabiesiems gerbėjams,

skaudančiomis širdimis šeimoje priėmėme sudėtingą sprendimą – pasakyti sudie „Keeping up with the Kardashians“. Po 14 metų, 20 sezonų, šimtų serijų ir begalybės likimo posūkių, mes esame daugiau nei dėkingi, kad visus tuos metus mus žiūrėjote. Mes visuomet branginsime šiuo nuostabius prisiminimus ir puikius žmones, kuriuos sutikome kelyje.

View this post on Instagram

I miss my sisters ✨

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Ačiū tūstančiams žmonių ir verslų, kurie buvo dalis šios patirties, o svarbiausia – Ryanui Seacrestui, kuris mumis tikėjo. Leidiniui E!, kuris buvo mūsų partneris, prodiuserių komandai Bunim/Murray, kurie su mumis paraleido nesuskaičiuojamai daug valandų.

Paskutinis mūsų sezonas išeis 2021-ųjų pabaigoje.

Be „Keeping up with the Kardashians“ nebūčiau ten, kur esu šiandien. Labai dėkoju visiems, kas žiūrėjo ir reiškė paramą mūsų šeimai pastaruosius 14 metų. Šis šou padarė mus tokiais, kokiais esame šiandien ir aš visada būsiu skolinga tiems, kurie padėjo mums soformuoti savo karjeras ir pakeitė mūsų gyvenimus,

su meile ir dėkingumu,

Kim“.

Socialinių tinklų karalienė Kim Kardashian (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau