Erikos meilės istorija „Kasdien esame vis laimingesni“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-02 21:03
Vasarį Ji24.lt portalas skelbia meilės mėnesiu ir siūlo dalytis prisiminimais, kurie jūsų galbūt nepalieka daugelį metų... Nubraukite nuo savo istorijos laiko dulkes ir ištraukite ją į dienos šviesą!

Siųskite šiltas bei jaudinančias istorijas konkursui „Pirma meilė nerūdija“ ir laimėkite du bilietus į Eroso Ramazzotti koncertą Vilniuje bei privatų susitikimą su atlikėju.

Daugiau apie konkurso sąlygas skaitykite čia


Pateikiame Erikos G. meilės istoriją.

Mano pirmoji meilė prasidėjo kiek daugiau nei prieš metus. Pažinojau šį žmogų jau nuo bakalauro studijų – tada Jis buvo su kita mergina, o aš buvau vieniša...

Pradėjome bendrauti kaip geri draugai. Vis daugiau laiko praleisdavome dviese. Kartu važiuodavome maudytis ežere, į kino teatrą, būdavome gamtoje ar kitaip įdomiai leisdavome laiką. Tačiau vieną dieną, tiksliai negalėčiau pasakyti, kurią... manyje įsiplieskė meilė Jam. Susitikti su Juo žinant, kad Jis „užimtas“ darydavosi vis sunkiau.

Staiga vieną sekmadienio popietę Jis man pasakė: „Negalvok apie mane kaip apie būsimą vaikiną, aš niekada nebūsiu kartu su tavimi. Negaliu su Ja išsiskirti...“.

Taip Jis darė ne dėl to, kad pats norėjo būti su ja, o todėl, jog bijojo, kad Ji kažko sau nepasidarytų. Tą naktį verkiau iki paryčių. Pradėjau su Juo susitikinėti mažiau, nes būdavo labai sunku, labai skaudėdavo širdį. Buvau jau ne juokais įsimylėjusi. Taip pamažu tolome vėl nuo vienas kito.

Po dviejų mėnesių gaunu žinią, kad pasistengčiau kurį laiką nesusirasti kito vaikino. Aš jo ir neieškojau, kadangi nuolat galvodavau apie Jį... Tada manyje vėl įsižiebė viltis. O gal? Gal pavyks pagaliau būti su tuo žmogumi, kurį taip įsimylėjau?

Artėjant metų pabaigai, gruodžio pabaigoje Jo gyvenimas susiklostė taip, kad galėjo palikti nemylimą merginą ir pasiūlė būti su Juo. Žinoma, aš nedelsiant sutikau. Nuo tos dienos, mūsų draugystei vis bręstant, tvirtėjant esame vis laimingesni. Myliu Jį visa širdimi, su kiekviena diena vis stipriau. Esu dabar ir noriu būti kartu su Juo visados.


Šis tekstas dalyvauja portalo Ji24.lt rengiamame konkurse „Pirma meilė nerūdija“ (konkurso sąlygas rasite čia).

Jame dalyvauti galite ir Jūs! Siųskite romantiškas, šiltas bei jaudinančias istorijas konkursui adresu konkursai@ji24.lt ir laimėkite du bilietus į Eroso Ramazzotti koncertą Vilniuje bei privatų susitikimą su atlikėju.

Naujausi straipsniai