Erika Vitulskienė švenčia 30-metį: „Nusiraminti dabar man padeda knygos“

Laidoje „9 klausimai“ – Erika Vitulskienė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-08 09:02
Šiais metais atidariusi savo vardo mados namus ir sukūrusi internetinę drabužių parduotuvę, Erika Vitulkskienė lengvai atsidūsta prisėdusi pokalbiui: „Na, ir savaitė. Dabar mano gyvenime tiek daug veiklos, kad vos viską spėju,“ – šypsosi ji. Naujas verslas yra tik dalis Erikos pasaulio. Svarbiausią vietą užima vaikai Ajus ir Herkus bei vyras, operos solistas Merūnas Vitulskis. Šie metai – ypatingi visai šeimai.

Rugpjūčio 8 dieną E. Vitulskienė švenčia 30 metų gimtadienį. Turinti kuo pasigirti moteris išties yra paprasta ir kilni. Pasiteiravus jos, kaip sekasi naujas mados verslas, Erika pasakoja besijaučianti įvairiai, nes kartais tiesiog viskas, kas dedasi aplinkui, perpildo jos kantrybės taurę.

Dainiaus Čėplos nuotr.
Dainiaus Čėplos nuotr.

Darbas, namai ir vėl darbas – tai rutina, kurioje šiuo metu moteris gyvena. Tačiau Erika vertina kiekvieną jai adresuotą gražų žodį:

„Sulaukiu palaikymo ir visuomet padėkoju kiekvienam, kuris man padeda siekti svajonių. Mūsų visuomenė dažnai teisia ar smerkia, bet juk savo vaikus reikia auklėti priešingai. Kokį pavyzdį mes rodome jaunajai kartai?“ Pasak Erikos, svarbiausia yra atrasti tuos, kurie eina išvien, o ne stojasi prieš tave piestu. Į pastaruosius socialinių tinklų ir klaidingo požiūrio į gyvenimą žmones Erika siūlo tiesiog nekreipti dėmesio.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Šiandien gimtadienį švenčianti moteris iki šiol lanko Muay Thai bokso treniruotes, kurios jai padeda atsipalaiduoti, „išsivalyti“ mintis. Taip pat vienas iš Erikos ritualų – knygų skaitymas.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Augant mokaisi, bet kai kurių dalykų gyvenime nepakeisi. Man vieną akimirką būna labai gera ir savo džiaugsmu dalijuosi su visais, o kartais supykstu taip, kad tenka savęs paklausti: „Erika, ar čia tikrai tu?“. Dabar man nusiraminti dažniausiai padeda sportas ir knygos. Tik štai, paskutiniu metu jaučiu, jog sugrįžusi namo ir atsigulusi į lovą perskaitau vieną knygos puslapį ir užmiegu“, – sako garsi moteris.

Šio 30-mečio proga Erika planuoja ypatingą šventę su artimais draugais, šeima ir jos gyvenimo bendražygiais.

„Prieš metus per gimtadienį sakiau, kad kai minėsiu jubiliejų – tada ir švęsiu. Toji diena atėjo“, – džiaugiasi moteris.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai