Erika Vitulskienė prisipažino: „Išeidavau iš parduotuvės ir kartais net pravirkdavau“

Erika Vitulskienė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-21 14:46
Šį penktadienio vakarą laidoje „KK2 penktadienis“ žinomi žmonės kalbės apie kovą su antsvoriu. Dainininko Merūno Vitulskio žmona Erika Vitulskienė laidoje papasakos apie naują savo veiklą.

„Mano grožio namai labiau koncentruojasi į plius dydį, nes tokios moterys neturi kuo apsirengti – parduotuvėse nėra mūsų dydžio rūbų“, – šį penktadienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje „KK2 penktadienis“ kalbės žinoma moteris.

Anot Erikos, Lietuvoje yra labai sunku įsigyti gražių „plius“ drabužių. Moteris atskleis, kad anksčiau dažniausiai apsipirkdavo užsienyje: „Kadangi mano vyras daug dirba užsienyje, todėl daug keliaujame ir ten įsigydavau visus savo rūbelius“.

Be to, Erika pasakos, kad apkūnios moterys susiduria ir su kandžiomis drabužių pardavėjų replikomis: „Labai daug būdavo neigiamų komentarų. Išeidavau iš parduotuvės ir kartais net pravirkdavau. Būdavo užgauliojimų“.

Moteris netrukus ves per LNK pasirodysiantį naują projektą „Dydžio (r)revoliucija“, kuriame bus renkamas plius dydžio modelis.

Lauryno Dubrovskio, visuomenėje geriau žinomo „Keno“ pravarde, mama Rima kažkada svėrė net 140 kilogramų ir per kelerius metus atsikratė beveik pusę savo kūno masės. Moteris pasakos, kad, norėdama įsigyti tinkamo dydžio drabužių, susidūrė su problema. „Turėjau labai minimalų kiekį rūbų ir dažniausiai juos pirkdavau internete. Jie tikrai nebūdavo gražūs“, – pasakos R. Dubrovskienė

L. Dubrovskis sakys, kad jo mama turėjo daug problemų dėl sveikatos: „Ji savo grožiui dėmesio apskritai skirdavo nedaug. Jos pagrindinis tikslas buvo nueiti iki parduotuvės ar poliklinikos“.

„Mama laikėsi įvairių dietų – bado, grikių. Bet jos nepadėdavo arba būdavo didelė kančia“, – apie mamą pasakos „Kenas“.

Visą laidą apie kovą su svoriu žiūrėkite šiandien laidoje „KK2 penktadienis“, 19 val. 30 min. per LNK.

Naujausi straipsniai