Erika Vitulskienė kovo 8 dieną mini savaip: „Moterys savo gyvenime jau seniai yra vyrai“

Erika Vitulskienė / Gedimino Daškevičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-08 10:17
Merūno Vitulskio antroji pusė Erika Vitulskienė kovo 8 dienos rytą džiaugėsi galėdama pristatyti mažą savo projektą. Kartu su dainininke Valerija Iljinaite jos stojo prieš fotografo G. Daškevičiaus objektyvą. „Norėjau surengti plius dydžio moterų fotosesiją. Suburti tas, kurios nepriklausydamos standartams, yra moteriškos, žavios ir gražios“, – sako Erika.

Su fotografu Gediminu Daškevičiumi Erika jautėsi tarsi ne su darbo partneriu, o geru draugu, todėl viskas vyko greitai ir smagiai. Kaune esančioje studijoje jos su Valerija Iljinaite artimiau susipažino pirmąjį kartą. „Džiaugiuosi, kad iškart sutarėme. Daug juokėmės, tad, kai Gediminas mūsų paprašė būti rimtomis – sunkiai tvardėmės“, – neslepia Erika.

„Pirminė idėja buvo pakviesti ir daugiau moterų, kad parodytume savo bendrystę, tačiau vienos negalėjo, buvo užsiėmusios, o kitos atsisakė dėl tam tikrų savo įsitikinimų“, – apie fotosesijos planavimą prisimena E. Vitulskienė.

Kartu su Valerija Iljinaite jos dukart pakeitė aprangą. Abu fotografijose matomi variantai – itin moteriški.

Gedimino Daškevičiaus nuotr.
Gedimino Daškevičiaus nuotr.

Tačiau Erika juokiasi, kad Tarptautinė moters diena jai asocijuojasi ne tik su anksčiau visuomenėje nusistovėjusiomis pažiūromis, patarančiomis atsipalaiduoti, šypsotis ir nieko nedaryti. Šiais laikais niekas nebepavadintų mamų, žmonų silpnosios lyties atstovėmis. Pasikeitė moters samprata, o ir pačios jos skatina viena kitą ir palaiko.

Kas sakė, kad moteris moteriai pavydi? Priešingai! Visiškai nebekeista, kai pirmiausia sulauki 4 sveikinimų iš moterų, o tik tada tave gražiais žodžiais pasveikina vyras. Būtent taip atsitiko ir Erikai. Ji prisipažino, kadangi šiuo metu Merūnas užsienyje, tai laukianti iš jo žinutės vėliau, na, o dabar džiaugiasi draugių linkėjimais.

Gedimino Daškevičiaus nuotr.
Gedimino Daškevičiaus nuotr.

„Moterys savo gyvenime, buityje – jau seniai yra vyrai. Tam tikros gyvenimo aplinkybės mus kartais verčia jaustis robotais, dažnai nerodyti emocijų. Tad kovo 8-ąją aš siūlau tą moterų vyriškumą švęsti. Pasirūpinti savimi, galbūt atsiduoti vyriškoms rankoms“, – šypteli E. Vitulskienė, savo grožį ir gyvybiškumą dažnai patikinti Kauno klinikai „Biofirst“.

Naują E. Vitulskienės ir Valerijos Iljinaitės fotosesiją galite įvertinti mūsų galerijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai