Erika Vitulskienė: „Kai į šeimą pasibeldžia vaikai – šventės tampa pasaka“

„Selfstation“ kalėdinė fotosesija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-24 19:55
„Kai į šeimą pasibeldžia vaikai – šventės tampa pasaka“, – sako žinomo operos solisto Merūno Vitulskio žmona, televizijos laidų vedėja bei plius dydžio mados namų įkūrėja Erika.

Kalėdų išvakarėse žinoma moteris papasakojo apie savo šeimos kalėdines tradicijas bei pokyčius šeimoje atsiradus vaikams.

Du sūnus, Ajų ir Herkų, auginanti E. Vitulskienė juokavo, kad didžiausia jų šeimos tradicija – Kalėdų eglę perpuošti septynis kartus.

Erika Vitulskienė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Erika Vitulskienė / Gretos Skaraitienės nuotr.

„Kadangi mano vaikai dabar didesni – jie padeda puoši namus. Na, o didžiausia mūsų tradicija – eglutę „nurengti“ ir „perrengti“ kokius septynis kartus. Mes mėgstame taip pažaisti“, – juokėsi Erika.

Anot jos, gimus vaikams šeimos tradicijos pasikeitė kardinaliai. „Šventės pasidarė daug jaukesnės. Dabar jų norime ir laukiame daug labiau. Tai yra šeimos šventė ir kai atsiranda vaikai – tas jausmas pagilėja, ši šventė pasidaro labai svarbi. Kai būni dviese, žinoma, ir eglutę puoši ir ruošiesi, bet kai į šeimą pasibeldžia vaikai – šventės tampa tikra pasaka“, – pasakojo televizijos laidų vedėja. Nors Kalėdos scenos žmonėms dažniausiai būna darbymetis, Erika prisipažino, kad Merūnas vardan šeimos per didžiausias metų šventes kartais aukoja koncertus.
„Selfstation“ kalėdinė fotosesija
„Selfstation“ kalėdinė fotosesija

„Mūsų poroje prioritetas yra šeima. Tėtis per tokias šventes turi būti namuose“, – šypsojosi ji.

Erika nėra emocionali pirkėja, per šventes ji stengiasi koncentruotis į dvasinius dalykus, o dovanas tiek vaikams, tiek artimiesiems ji perka gerai apgalvojusi.

„Kai šitiek visko aplinkui – vaikus nustebinti sunku, todėl stengiamės kurti šeimyninę, kalėdinę dvasią. Rašome laiškus Kalėdų Seniui. Prašome jo dovanų. Tie pageidavimai pastoviai keičiasi. Vėliau gauname ir atsakymus. Na, o dovanas stengiuosi planuoti anksčiau. Noriu, kad jos nebūtų banalios ir nereikalingos“, – pasakojo plius dydžio mados namų įkūrėja.

Naujųjų metų proga Erika sau, savo šeimai ir visiems aplinkiniams palinkėtų vidinės ramybės.
„Visiem palinkėčiau vidinio balanso. Kai tu esi psichologiškai stabilus, ramus, kai viskas yra gerai –  gali skleisti gerą energiją ir ja užkrėsti aplinkinius“, – kalbėjo E. Vitulskienė.

Naujausi straipsniai