Eriką Vitulskienę į „Auksinių scenos kryžių“ ceremoniją atlydėjo Eimutis Kvoščiauskas

Erika Vitulskienė su Eimučiu Kvoščiausku / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-27 19:34
Trečiadienio vakarą pažymėti Tarptautinę teatro dieną į Lietuvos nacionalinį dramos teatrą rinkosi gausus būrys meno žmonių. Kovo 27-ąją teikiami prestižiškiausi šalies teatro apdovanojimai – „Auksiniai scenos kryžiai“.

Į apdovanojimus atkeliavo ir Erika Vitulskienė. Mat jos vyras – operos solistas Merūnas Vitulskis – buvo nominuotas operos kategorijoje ir taikėsi į „kryžių“ už Lenskio vaidmenį operoje „Eugenijus Oneginas“.

Anot E.Vitulskienės, ji ketino neiti į apdovanojimų ceremoniją be vyro, kuris šiuo metu koncertuoja Estijoje, tačiau įkalbėjo geras draugas, aktorius Eimutis Kvoščiauskas. Jam įsikibusi į parankę ir atvyko Erika.

Operos kategorijoje M.Vitulskis susirungė su kolege Sandra Janušaite, kurią buvo siūloma apdovanoti už Tatjanos vaidmenį toje pačioje operoje.

Nugalėtojo vardą ištarė scenoje pasirodęs Virgilijus Noreika: „Tegyvuoja teatras! Tegyvuoja operos teatras! O dabar atėjo laikas paskelbti nugalėtoją. Juo tapo... Sandra Janušaitė!“

Daugiau apie „Auksinių scenos kryžių“ apdovanojimų ceremoniją, nominantus ir nugalėtojus galite paskaityti spustelėję čia.

„Auksiniai scenos kryžiai“ – garbingiausi Lietuvoje teatro apdovanojimai – 2013 metais surengti 21 kartą. Pirmą kartą ceremonija vyko 1992 metais kovo 27-ąją, Tarptautinę teatro dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai