Erika Vitulskienė atvirai: „Teko keisti dizainerę, atlaikyti purviną kritiką ir investuoti ne tik daug pinigų, bet ir sveikatos“

„Ogmios mieste“ atidaryti Erikos Vitulskienės mados namai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-21 14:03
„Visada buvau įsitikinusi, kad geriau vienai viską išgyventi, viena viską patempsiu. Bet vis dėlto reikėjo man žmonių šalia ir jie atsirado“, – vos tramdydama ašaras prabyla Erika Vitulskienė. Praėjusiais metais savo mados namus atvėrusiai verslo naujokei lengva nebuvo – teko keisti dizainerę, atlaikyti purviną kritiką ir investuoti ne tik daug pinigų, bet ir sveikatos.

Nuo beprotiško džiaugsmo, pakylėjimo, iki skaudžių nudegimų – taip pastaruosius gyvenimo metus apibūdina Erika Vitulskienė. Tačiau kaip pati sako, nors gyvenimas ją ne kartą bandė paguldyti ant menčių, ji stojasi, nepasiduoda ir toliau kelia tikrą revoliuciją tarp plius dydžio moterų ir požiūrio į jas.

„Su pirmąja kolekcija buvo man visokių minčių – kodėl aš tai darau? Jeigu niekas nesikelia, tai kodėl aš čia einu ir visus žadinu? Sulaukiau truputėlį kitokios reakcijos nei tikėjausi, todėl man viduje reikėjo parodyti savo, kaip sakau, tvirtybę ir stiprybę, ir tada nuspręsti, ar aš vyniojuosi toliau, ar ne. Ir nusprendžiau nepasiduoti, nes aš vis tiek tikiu tomis moterimis, kurios vieną dieną atsistos ir pasakys: taip, aš graži, ir plius dydžio būdama“, – antradienio vakarą laidoje „Nuo... Iki...“ prisipažins Erika.

„Ogmios mieste“ atidaryti Erikos Vitulskienės mados namai / Irmano Gelūno/Žmonės Foto nuotr.
„Ogmios mieste“ atidaryti Erikos Vitulskienės mados namai / Irmano Gelūno/Žmonės Foto nuotr.

Palaikymo ir moterų padėkų Erika sulaukė kur kas daugiau. Ji netgi surengė plius dydžio modelių atranką. Tapti kolekcijos, kurią pavadino „Moteris, žinanti savo vertę“ modeliais, panoro 43 moterys – nuo 14-metės moksleivės, į atranką drauge atvykusios mamos ir dukros, iki 6 vaikus kaime auginančios mamos. Apkūnios moterys čia pasijuto tikromis žvaigždėmis – žengė raudonu kilimu, pozavo profesionaliose fotosesijose, kas privertė dar labiau imti pasitikėti savimi ir savo dydžiu.

„Aš dedu medalį Merūnui, kaip mes dar neišsiskyrėme... Jis tiesiog visada šalia. Jis mano vaikščiojantis optimizmas. Kai pervargsti, neišsimiegi, atrodo, sveikatos nėra, tai normalu, kad ir nuotaika prasta. Bet jis mano optimizmas, mano palaikymo grupė, jis geriausias mano palaikymo šokėjas“, – šypsos Erika.

Erika žengė laipteliu aukštyn – „Ogmios“ mieste atidarė savo vardo mados namus. „Verslininkas turi visus darbus išbandyti ir pats“, – įsitikinusi moteris. Todėl ir savo parduotuvėje ji ne tik šeimininkauja, bet ir dirba kasininke.

„Aš tikrai darau viską. Verslo naujokai neturi galimybių sau leisti 90 darbuotojų ir blizgėti. Tu turi labai daug kontroliuoti, prižiūrėti. Daug veiklos. Nuo medžiagų parinkimo, nuo techninės būsenos prižiūrėjimo, siuvyklos darbo prižiūrėjimo. Nuo marketingo, pardavimų, buhalterijos, viešųjų ryšių. Aišku, pavargsti beprotiškai, bet kai pas tave atėjusių moterų akys žiba, būna toks baterijos pakrovimas! Aš grįžtu namo ir pas mane tiek tos šypsenos, kad žandai plyšta“, – antradienio vakarą LNK laidoje „Nuo... Iki...“ kalbės Erika Vitulskienė.

Naujausi straipsniai