Erika Stankevičiūtė laidoje „Visi mes žmonės“: „ Darbas šeimos versle – rimtas santykių išbandymas“

Erika Stankevičiūtė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-23 16:16
Dirbti kartu su tėvais – gyvenimas be rūpesčių ar kaip tik didelis iššūkis? Kai vaikai užauga visomis prasmėmis, kas sėda prie kalėdinio ar sekmadienio pietų stalo – direktoriai ir pavaldiniai, ar tėvai ir vaikai? Darbas šeimos versle, kaip atskleidė žinoma verslininkė, pasirodo yra rimtas santykių išbandymas.

„Per Kalėdas susirenkame kaip šeima ar vadovai bei pavaldiniai? Šeimos, kurios tai įveikia, yra pačios stipriausios, netgi pavyzdys visuomenei“, – įsitikinusi Sveikatos ir grožio namų „BEŽA Familia“ generalinė direktorė Erika Stankevičiūtė.

Išbandžiusi jėgas grožio konkurse, sukaupusi patirties tarptautinėje kompanijoje, jauna ekonomistė sustiprėjo tiek, kad panoro skleisti savo sparnus.

Jos mama pirmoji dermatologė Baltijos šalyse. Įkurti grožio verslą idėja kilo Erikai, kai mama neteko dalies vienos rankos pirštų, nes žinojo mamos svajonę dirbti tokioje srityje ir nenorėjo leisti tai svajonei žlugti. Erika su šeimos pagalba užmezgė ryšius ir šiandien sėkmingai plėtoja verslą su prieš kelis dešimtmečius dar pasauliui uždara Japonija. Ir verslas jau peržengė tik grožio paslaugų teikimą ir prekybą tokiais produktais – dėmesys sutelktas į produktus, kurie padeda iš viso nesusirgti arba tinkamai atsigauti po sunkios ligos.

„Kai su seserimi tapome brandžios asmenybės, šeimai buvo sudėtinga nuspręsti, kuri vadovaus verslui. Bet mudvi nusprendėme, kad Kalėdų stalas su šeima yra svarbiau negu abiem būti vadovėmis ir pasukome skirtingais keliais. Prie Kalėdų stalo likome seserimis. Sprendimas nelengvas, bet būtinas, kad verslą būtų galima išsaugoti ir jis klestėtų“, – pasakoja Erika Stankevičiūtė.

Daugiau apie tai išgirsite laidoje „Visi mes žmonės“ – sekmadienį, 17.30 val. per TV3.

Naujausi straipsniai