Erika Santos Majamyje ėmėsi papuošalų prekybos: „Sunkiausios grandinės pas mus kainuoja daug pigiau“

Erika Santos / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-21 17:57
Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenanti verslininkė, šešių vaikų motina Erika Santos plečia savo verslą – Majamyje su partneriais atidarė papuošalų parduotuvę „Bellux Jewelry“.

Papuošalų parduotuvę E.Santos Majamyje atidarė spalio pradžioje. Be to, už Atlanto lietuvė vadovauja drabužių parduotuvei „Bellux Boutique“. 

„Papuošalai sudaro labai didelę stiliaus ir kasdieninės aprangos dalį. Taigi ėmiau ieškoti tokių papuošalų, kurie pačią paprasčiausią suknelę paverstų labai puošnia, taip pat pagal kainą būtų prieinami visiems“, – Žmonės.lt pasakojo E.Santos. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tinkamą variantą moteris rado Niujorke. „Prieš porą metų man parekomendavo ten aplankyti juvelyrikos parduotuvę, kurios savininkas pats kuria papuošalus. Nuo tada dirbame kartu. Kad būtų patogiau ir arčiau, nusprendėme atidaryti parduotuvę Majamyje“, – paaiškino ji. 

E.Santos atkreipė dėmesį į amerikiečių skonį: „Prekiaujame papuošalais, kurie pastebimi iš toli. Originalūs, vienetiniai gaminiai iš aukso, platinos, sidabro, „Swarovski“ kristalų, deimantų ir taip toliau – mūsų specializacija. Čia populiaru gaminti pagal specialius užsakymus, kad būtų pabrėžtas kliento išskirtinumas.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

E.Santos vardija, kas kam labiausiai patinka: „Reperiai, kurių čia tūkstančiai, kubiečiai, kolumbiečiai, afroamerikiečiai mėgsta masyvias grandines, blizgančias apyrankes, nerealiai didelius pakabukus ir žiedus. Moterys dažniau ateina dėl vestuvinių žiedų, taip pat populiarūs dideli, blizgantys auskarai. Nėra to, ko nepagamintume, o net pačios sunkiausios grandinės kainuoja daug pigiau nei turėtų.“

Nors parduotuvė atidaryta neseniai, E.Santos užmojai dideli. „Kaip didžiausia optimistė norėčiau kasmet atidaryti po parduotuvę, tai reikštų „Bellux Fashion Empire“ augimą. Tačiau žinau, kad atsiras mūsų gaminius kopijuojančių konkurentų. Tokių jau yra. Tai gali palėtinti mūsų augimą“, – svarsto ji. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai