Erika ir Merūnas Vitulskiai: „Net neįsivaizduojate, kaip aš didžiuojuosi savo žmona!“

Erika ir Merūnas Vitulskiai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-16 11:58
„Praėję metai mane ir džiugino, kėlė, ir mušė, virkdė, gerai paspardė sėdimąją, pargriovė ir dar patrepsėjo virš manęs. Bet aš visada atsikeliu ir einu toliau“, – prisipažįsta Erika VITULSKIENĖ (30). Pernai ji įkūrė savo vardo mados namus, vedė projektą „Dydžio (r)evoliucija“, kuris sulaukė didelio ažiotažo. Kad ir kaip sunku būtų, karščiausias ir ištikimiausias jos palaikytojas – vyras operos solistas Merūnas VITULSKIS (35).

Erikos nepažįstantiems gali atrodyti, kad iki šiol ji buvo Merūno šešėlyje, antrame plane. Ir staiga – toks skrydis, tiek dėmesio! Tačiau moteris sako, kad visą laiką jautėsi lygiavertė Merūno partnerė. „Jeigu būčiau pilka pelytė, abejoju, ar Merūnas su manimi gyventų. Mūsų šeimoje nėra antraplanių aktorių – tik pagrindiniai“, – tikina Erika ir priduria, kad klysta manantys, kad jos gyvenime, be sauskelnių ir puodų, daugiau nieko nevyksta. Bet ji turi per daug ambicijų, norų ir tikslų, kad sėdėtų vien namuose. Net tapo dėstytoja Socialinių mokslų kolegijoje.

„Mano Erika lengvų kelių niekada neieškojo“, – pabrėžia Merūnas ir neslepia matantis, kaip jautriai žmona išgyvena kritiką, kaip nepaisydama nieko bando būti stipri. Ir gailisi vieno: kad negali sustabdyti tų skaudžių kritikos strėlių, pykčio bangos, kuri liejasi vien dėl to, kad Erika drąsiai kalba apie moters teisę būti tokiai, kokia yra. Jis gali tik paguosti, išklausyti, apkabinti. „Aš kasdien iš jos mokausi ir didžiuojuosi ja. Per tuos keturiolika metų, kiek esame kartu, ji stipriai mane pakeitė, padėjo susirinkti prioritetus ir vertybes. Atvirai galiu pasakyti, kad ji mane sukūrė. Mama tave pagimdo ir užaugina, o tikru vyru paverčia tik žmona“, – su begaline meile ir pagarba apie savo žmoną kalba Merūnas.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Žurnalas „Žmonės" Nr. 3

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Naujausi straipsniai