Erika ir Merūnas Vitulskiai: „Joks darbas nėra vertesnis už šeimą“

Erika ir Merūnas Vitulskiai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-08 11:58
Dėl numylėtos operos ir kalėdinių koncertų „Gražiausios dainos“ turo operos solistas Merūnas VITULSKIS (34) per keletą mėnesių atsikratė 20 kilogramų. Komplimentų dėl vis dailėjančių kūno linijų taip pat sulaukia jo žmona ir vadybininkė Erika VITULSKIENĖ (29). Tačiau pora juokiasi, kad jųdviejų gražios išvaizdos paslaptis slypi ne tik drastiškose dietose. Kai namie lyg vijurkai laksto sūnūs Ajus (3) ir Herkus (1 m. 10 mėn.), – tik spėk suktis.

Greičiausiai kitas Merūno vietoje nesuktų galvos dėl vaidmenų, kurie reikalauja sulieknėti. Tačiau operai populiarinti šiandien neužtenka vien gero balso, žmones reikia patraukti ir malonia išvaizda. Tad gavęs kvietimą dainuoti Didžiojoje Britanijoje, „Leeds Grand“ teatro operoje „Madam Baterflai“, Merūnas vadovams pažadėjo susiimti ir „kiek susiaurėti“. „Bet kaip aš pasiilgstu makaronų, pyragų, saldumynų, keksiukų...“ – nostalgiškai atsidūsta. Tada tenka save stabdyti ir tenkintis salotų lapais.

Lapkričio pabaigoje ir kitų metų pradžioje jo laukia daugybė projektų užsienyje. O kartu teks spręsti dilemą – gyventi atskirai nuo šeimos ar vykti visiems drauge. „Gyventi namuose su visa šeima – tikras komfortas. Iš tiesų begalinė laimė, kai kasdien matai augančius savo vaikus, kai mažos rankutės ryte tave apkabina, kai gali drauge išeiti į kiemą, pirmą kartą nuvesti sūnų į daželį, dalyvauti pirmame tėvų susirinkime, nubraukti ašaras dėl sulūžusio žaisliuko ir jį sutaisyti...“ Tačiau jis supranta – viskas turi savo kainą.

Galbūt, svarsto Merūnas, didesnių laimėjimų darbe pasiekia tie, kurie yra vieniši? Tebūnie. „Bet po kokios dvidešimties ar trisdešimties metų sėdėsiu prie didelio stalo su suaugusiais sūnumis ąžuolais, su nuostabiomis marčiomis, gal net su anūkais. Ir net neabejoju, kad būsiu kur kas laimingesnis už visus pasaulio karjeristus. Joks darbas nėra vertesnis už šeimą.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 45

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai