Erica Jennings: „Motinystė iš manęs neatėmė moteriškumo“

Erica Jennings
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-15 12:06
Šią vasarą susilaukusi trečiojo vaiko – dukrelės Gaios Marios, dainininkė Erica JENNINGS (37) jaučiasi turtinga kaip niekada: ne tik mėgaujasi motiniškais rūpesčiai, bet ir visa galva pasinėrusi į kūrybą. Pakeliui antras solinis albumas, tuoj iškeliaus į pasaulį džiazo albumas su amerikiečiais, laukia brodvėjiškas pasirodymas. Atsiskleisti kaip menininkei jos nestabdo nei sutuoktinis Jurgis Didžiulis, nei vaikai. „Jie man tikrai netrukdo dirbti. Nemanau, kad susilaukusi vaikų privalai tapti tik mama. Motinystė iš manęs neatėmė moteriškumo“, – tikina Erica.

Dainininkė atvira: muzika jos gyvenime užima labai svarbią vietą, tačiau jeigu reikėtų rinktis, pirmiausia rinktųsi šeimą. Tad nieko nuostabaus, kad naujas šeimos narys užkariavo visų šeimynykščių dėmesį. Erica juokiasi, kad net Jurgio elegesyje pastebėjo didelių skirtumų.

Nešiojant berniukus viskas buvo gerai, o šįkart – vaje vaje... Skirtumas buvo toks akivaizdus, kad leidau sau pamanyti: „Tikriausiai tai mergaitė.“

„Šiaip jis gana griežtas tėtis berniukams, bet su dama viskas yra atvirkščiai. Jis visiškai sutirpęs dėl jos, absoliučiai įsimylėjęs! Berniukus jis juokais vadina beždžioniukais, žvėriukais, o dukrą – tik princesyte“, – išduoda dainininkė. O ir pati neslepia, kad su Gaia elgiasi visai kitaip nei su berniukais: vis nesiliauja pirkti drabužėlių, jais žavėtis, puošti mažylę suknytėmis ir kardiganais. Sūnūs taip pat labai myli savo sesutę. Prieš išeinant į mokyklą ir iš jos grįžus jiems svarbiausia – pabučiuoti Gaią.

Kad šįkart gims dukra, Erica sako jautusi. „Iš pradžių kuo nuoširdžiausiai maniau, jog man – skrandžio opa: kamavo tokie pilvo skausmai, kad nuėjau pas gydytoją, man atliko tyrimus. „Jūs laukiatės“, – maloniai pranešė. Ką?.. Nešiojant berniukus viskas buvo gerai, o šįkart – vaje vaje... Skirtumas buvo toks akivaizdus, kad leidau sau pamanyti: „Tikriausiai tai mergaitė.“ Kai nuojauta pasitvirtino, buvau labai laiminga.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės. Šiame numeryje taip pat skaitykite:

Žurnalas „Žmonės" Nr.: 46

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai