Erica Jennings ketvirtą kartą dalyvaus „Eurovizijoje“: „Pažadu – daina nebus baladė“

Erica Jennings
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-11-24 20:59
Atlikėjos Ericos Jennings karjeroje – naujas iššūkis: dainininkė pateikė paraišką dalyvauti ateinančių metu nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Jau ketvirtą kartą laimę bandysianti atlikėja patikino, kad į konkursą keliauja užtikrinta. „Tu tiesiog jauti, kai paruoši tinkamą kūrinį“, – portalui Žmonės.lt sakė Erica.

Šiuo metu Erica Jennings gyvena džiugiomis nuotaikomis – taip ją nuteikia sprendimas dalyvauti nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Sutikusi pasidalinti, kas lėmė sprendimą grįžti į konkursą ir kokią dainą yra paruošusi, Erica pridūrė, kad gali atskleisti tik dalį informacijos – antraip ji rizikuoja pažeisti konkurso sąlygas.

Atlikėja pasakojo, kad konkursui skirtas kūrinys gimė netikėtai. Ruošdama savo solinį albumą, ji rašė dainas ir palengva kūrybinis procesas ją atvedė prie išganingo supratimo – su viena iš dainų galima keliauti į „Euroviziją“.

Erica Jennings surengė pirmąjį tvarų kalėdinį koncertą „Coming Home For Christmas“/ Organizatorių nuotr.
Erica Jennings surengė pirmąjį tvarų kalėdinį koncertą „Coming Home For Christmas“/ Organizatorių nuotr.

„Klausau jos ir galvoju „O kodėl ne?“, todėl ir pateikiau paraišką. Aš visada sakiau – jei surandi dainą, kuri tinka „Eurovizijai“, dalyvauti yra verta. Beje, manau, kad dalyvavimas prasmingas ir yra tik tada, kai kūriniu tiki“, – portalui Žmonės.lt tvirtino atlikėja.

Ji pridūrė, kad toks įsitikinimas jos neapleido ir tuomet, kai laimę „Eurovizijoje“ bandė su dainomis „Leading me home“ ir „You got style“. Dėl pastarosios Ericos nuojauta tikrai neapgavo – 2001 m. grupei „Skamp“ ši daina padėjo iškovoti 13-ąją vietą konkurso finale Danijoje.

Skamp – „You got style“:

Atlikėja pabrėžė, kad jos kūrinys turi atitikti dar vieną kriterijų.

„Tikiu, kad daina pirmiausia turi patikti pačiam sau – juk tai yra svarbiausia. Visiems gi niekada nepatiksi“, – įsitikinusi Erica, kuri kol kas atskleidė tik tai, kad jos daina nebus baladė.

Ruošiantis „Eurovizijai“ atlikėją lanko įvairūs jausmai – susijaudinimas, džiaugsmas, nerimas. Šią kontrastingą emocijų paletę sukelia nežinia, mat tolimesnį Ericos kelią konkurse nulems komisijos sprendimas.

Erica Jennings – „Leading me home“:

„Šiemet viskas yra truputėlį kitaip. Komisija iki lapkričio 30 dienos turi atrinkti apie 20 dalyvių, kurie varžysis atrankose. Taigi, dabar aš tiesiog lauksiu, o po to, tikiuosi, galėsiu judėti pirmyn“, – ryžto neslėpė Erica.

Paskutinį kartą Erica Jennings nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvavo su buvusiu vyru Jurgiu Didžiuliu – jiedu atliko dainą „Sing“. Moteris tikino, kad šįkart į konkursą eina nusiteikusi kitaip ir tai lemia įvykę kardinalūs gyvenimo pokyčiai.

„Per tuos metus daug kas pasikeitė. Dabar aš jaučiuosi labai laiminga ir daug stipresnė, o tai, manau, tikrai turės įtakos pasirodymui – tiek muzikai, tiek mano būsenai scenoje“, – svarstė Erica.

Fotogalerija:

Žmonės.lt primena, kad šiemet į „Eurovizijos“ sceną žada grįžti ir dainininkė Ieva Zasimauskaitė. Kaip ir 2018 m., taip ir dabar Ieva ketina dalyvauti su balade. 

„Iš tikrųjų čia tokia spontaniška mintis“, – besišypsodama 15min sakė Ieva, pasiteiravus, kas paskatino į dainų konkursą žengti antrą kartą. Prie idėjos atsiradimo prisidėjo sunkius išgyvenimus patyrusi atlikėjos draugė.

Naujausi straipsniai