Erica Jennings: „Išbandžiau viską, kad išgelbėčiau santuoką“

Erica Jennings / Žurnalo „Žmonės“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-12 11:59
Prasidėję 2022-ieji dainininkei Ericai Jennings (41) išties labai nauji – pasikeitus šeimyniniam statusui, ji pratinasi prie kitokio gyvenimo. Kai su buvusiu vyru dainininku Jurgiu Didžiuliu (42) pranešė apie skyrybas, nuo pečių nusirito slegianti našta. „Geriau pripažinti, kad mums nepavyko, nei vis klijuoti pleistrą ant kraujuojančios žaizdos ir neleisti šiai užsitraukti“, – sako ji.

Erica prisipažįsta ilgainiui nustojusi gėdytis klaidų. Daug metų jautusi pareigą išsaugoti šeimą, dainininkė be pertraukos galvojo apie kitus. Taip įsikabino minties viską „sutvarkyti“, kad nė nepajuto, kaip tapo suirzusi, apniukusi, sunkiai atpažįstama. Galiausiai lemtingam žingsniui pastūmėjo sūnus.

„Kartą mane verkiančią užklupus Pranui – šlapiais nuo ašarų skruostais jam tarstelėjau nežinanti, ką daryti. Dalykai aplinkui rodėsi praranda kontrolę. Sūnus pažvelgė į mane ir pasakė: „Mama, nenoriu šio pokalbio kartoti po ketverių metų, jei niekas nepasikeis.“ Jo žodžiai smigo it strėlė“, – prisimena.

Kai išsiskyrė su Jurgiu, kurį laiką abu dar sukiojosi tuose pačiuose namuose. „Labai žemiškai ir gražiai tvarkėmės. Vėliau Jurgis persikėlė į Ibisą. Ego nustūmėme į šalį ir pasistengėme draugiškus santykius išlaikyti dėl vaikų“, – pasakoja Erica Jennings.

Su ramybe į jos pasaulį grįžo ir meilė kūrybai. Erica parašė dainą „Back to Myself“, su kuria dalyvauja nacionalinėje atrankoje į „Euroviziją“. Vasarą kūrinio melodija tarsi iš sielos gelmių pasiekė. „Pačios brangiausios dainos – „Leading Me Home“, „You Got Style“, „Coming Home for Christmas“ – atsirado labai panašiai“, – tikina ji.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“.

>

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama