Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis atvirai apie santuoką: „Ne kartą atrodė, kad viskas subyrės“

Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings. Erica vilki „Mild' Power“ /„Marla Singer Photography“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ugningi, talentingi ir charizmatiški – tokie Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis yra po vieną, tačiau stipriausi jiedu kartu. Jau daugiau nei dešimtmetį namų židinį kurstanti ir tris vaikus auginanti pora TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovams sutiko išduoti savo tvirtų santykių paslaptį, atskleisti patirtus sunkumus bendro gyvenimo kelyje bei pasidalinti svajonėmis.

Neretai viena tvirčiausių pramogų pasaulio porų tituluojami Erica ir Jurgis kartu jau beveik 15 metų, o visai netrukus švęs ir 12-ąsias santuokos metines. Tačiau tokie titulai jiems kelia tik šypseną – anot garsios poros, jų santykiams išbandymų niekada netrūko.

„Kartais atrodo, kad esame labai tvirti, tačiau reikia pripažinti, jog yra buvę visko. Net labai sudėtingų momentų. Būna, kartais atrodo, kad viskas tuoj subyrės, bet tada pamanai – o gal dar pasistengiam trupučiuką?“, – apie tarpusavio santykius atvirai laidoje kalbės Jurgis.

Kadras iš laidos „Raudonas kilimas“ / TV3 nuotr.

Nepaisant gyvenimo vingių ir išbandymų, šiandien Erica ir Jurgis yra didžiausi vienas kito gerbėjai bei tvirčiausias ramstis bet kuriame gyvenimo žingsnyje.

„Reikia praktikuoti tokią meilę, kurioje kitas žmogus jaustųsi gerai ir galėtų tobulėti. Aš džiaugiuosi, jog mes su Erica turime tokius santykius, kuriuose abu augame. Kai manęs klausia, ko gi reikia, kad santykiai būtų ilgalaikiai, tai atsakau, jog meilė ir aistra yra be galo svarbu, tačiau daug svarbiau yra, jog galėtum augti su tuo žmogumi ir matytum perspektyvą“, – kalbės Jurgis.

Žinoma pora atviraus – per tiek metų jų gyvenime išbandymų tikrai netrūko. Būta ir pavydo scenų, ir kitų nesutarimų, tačiau šiandien visus įveiktus sunkumus jiedu vertina tik kaip teigiamą postūmį judviejų santykiuose.

„Atsimenu tokį vakarėlį mūsų namuose. Buvo gal 60 žmonių buvo susirinkę, visi šoko, linksminosi. Ir kol aš nuėjau į virtuvę, Jurgis pradėjo šokti su viena moterimi. Pamenu, tada pagalvojau, jog anksčiau, prieš kokius 10 metų, aš tikrai būčiau priekaištavusi dėl to, bet dabar galvoju – geras, kaip smagu, jog aš dar jo pavydžiu“, – su meile akyse pasakos Erica.

Kas, anot Ericos ir Jurgio, santykiuose svarbiausia? Pora unisonu tvirtina – atvirumas ir nuoširdus bendravimas yra visų santykių pamatas.

Kadras iš laidos „Raudonas kilimas“ / TV3 nuotr.

„Santykiuose svarbiausia yra atvirumas. Reikia nuolat kalbėtis. Mano tėtis tiek man, tiek mano sesėms buvo tikras pavyzdys, koks turi būti vyras, tėtis, todėl aš visada aiškiai žinojau, kad esu verta gero vyro“, – atvirai teigs Erica.

Anot Jurgio, stiprus dviejų žmonių tarpusavio ryšys sukuriamas ir išlaikomas tik didžiulio darbo ir pastangų dėka, todėl reikia nuolat mokytis vienas iš kito bei kalbėtis.

„Santykiai yra kaip smėlio pilis. Juos vieną kartą pastatei, praėjo kažkiek laiko ir jie jau nebe tokie. Todėl turi statyti juos kiekvieną dieną. Jeigu pripažįsti, kad yra problema, kad esi dėl kažko nelaimingas, tada tu gali tą problemą spręsti. Aš manau, kad poros, kurios šnekasi tarpusavyje, išsako sako nusiskundimus, turi didesnę tikimybę išlikti kartu, negu tos, kurios 20 metų sėdi ir nesišneka vienas su kitu“, – dėstys Jurgis.

Su kokiais išbandymais teko susidurti garsiai porai, kaip suderinti muzikinę veiklą su trim namuose laukiančiais vaikais, koks Jurgis yra kaip tėtis bei su kokia kritika Ericai vis dar tenka susidurti iki šiol? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus – itin jautriame pasakojime jau šiandien, tik gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“, 18 val. per TV3 televiziją.

Penktąjį sezoną skaičiuojanti gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“ televizijos žiūrovus kviečia pro rakto skylutę žvilgtelėti į garsių televizijos, muzikos, kino, politikos, kultūros, sporto ir pramogų pasaulio atstovų gyvenimus. Vaidos Skaisgirės kuriamos ir vedamos laidos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija. Televizijos žiūrovų laukia daugybė atvirų, jautrių, netikėtų istorijų iš pirmų lūpų. „Raudonas kilimas“ – sekmadieniais, 18 val. per TV3!

Skaitykite daugiau