„Erdem x H&M“ kolekcijos pristatymas Los Andžele

Zendaya / H&M nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-19 14:27
Aktorės Kirsten Dunst, Kate Bosworth ir Zendaya Coleman trečiadienio vakarą buvo vienos iš svečių, įžengusių į jaudinantį ir išskirtinio grožio pasaulį žymiajame „Ebell“ moterų klube Los Andžele.

Renginio proga klubas buvo paverstas anglišku botanikos sodu, skendinčiu realių ir siurrealistinių augalų jūroje, apgaubusioje podiumą, sukuriant įspūdį, kad Anglijos gabalėlis buvo perkeltas į vakarinę pakrantę. Modeliai, tarp kurių buvo ir Malgosia Bela, Alek Wek bei Guinevere Van Seenus, pristatė kolekciją daugybei įžymių ir įtakingų asmenų bei mados žiniasklaidos atstovų iš viso pasaulio. Vizažistė Isamaya Ffrench pasirodymui sukūrė įvaizdžius.

H&M nuotr.
H&M nuotr.

Romantišką kolekcijos įspūdį papildė aplinka, puikiai atskleidžianti spalvų ir gėlių raštų grožį. Per pasirodymą ant podiumo Erdemas pirmą kartą pademonstravo vyrams skirtus gaminius. „Buvo nuostabu gyvai pamatyti kolekciją Los Andžele“, – pasakoja dizaineris.

„Erdemas mums sukūrė magišką pasaulį. Renginio metu pademonstruota kolekcija puikiai atskleidė grožio jėgą, jausmą, kuris mums reikalingas labiau nei bet kada“, – sako Ann-Sofie Johansson, „H&M“ kūrybinė patarėja.

H&M nuotr.
H&M nuotr.

Po mados pasirodymo renginio svečiai galėjo mėgautis atlikėjos Grimes pasirodymu gėlėse skendinčioje salėje.

H&M nuotr.
H&M nuotr.

Tarp svečių buvo galima išvysti ir rašytoją bei dizainerę Alexą Chung, amerikiečių aktorę Kate Mara bei aktorius Selmą Blair ir Taylorą Kitschą.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai