„ERDEM x H&M“ kolekcija pristatyta garsenybių apsuptyje

„ERDEM x H&M“ kolekcijos pristatymas žvaigždėms / H&M nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-19 11:35
Trečiadienį aktorės Kirsten Dunst, Kate Bosworth ir Zendaya Coleman kartu su kitais kviestiniais svečiais apsilankė žymiajame „Ebell“ moterų klube Los Andžele, kur buvo pristatyta išskirtinio grožio „ERDEM x H&M“ kolekcija.

Renginio proga klubas buvo paverstas anglišku botanikos sodu, skendinčiu realių ir siurrealistinių augalų jūroje, apgaubusioje podiumą, sukuriant įspūdį, kad Anglijos gabalėlis buvo perkeltas į vakarinę pakrantę. Modeliai, tarp kurių buvo ir Malgosia Bela, Alek Wek bei Guinevere Van Seenus, pristatė „ERDEM x H&M“ kolekciją rinktinei publikai su daugybe įžymių ir įtakingų asmenų bei mados žiniasklaidos atstovų iš viso pasaulio.

Romantišką kolekcijos įspūdį papildė aplinka, puikiai atskleidžianti spalvų ir gėlių raštų grožį. Per pasirodymą ant podiumo „Erdem“ pirmą kartą pademonstravo vyrams skirtus gaminius. „Buvo nuostabu gyvai pamatyti kolekciją Los Andžele. Man buvo ypatingai malonu bendradarbiauti su „H&M“ kuriant šiuos įvaizdžius, kuriais nekantraudamas noriu pasidalyti su visu pasauliu“, – pasakoja dizaineris.

H&M nuotr.
H&M nuotr.

„Erdem mums sukūrė magišką „ERDEM x H&M“ pasaulį. Renginio metu pademonstruota kolekcija puikiai atskleidė grožio jėgą, jausmą, kuris mums reikalingas labiau nei bet kada anksčiau“, – sako Ann-Sofie Johansson, „H&M“ kūrybinė patarėja.

Po mados pasirodymo renginio svečiai galėjo mėgautis atlikėjos „Grimes“ pasirodymu gėlėse skendinčioje salėje. Tuomet svečiams buvo suteikta proga pirmiesiems pasaulyje įsigyti gaminių iš demonstruotos kolekcijos išskirtinėje momentinėje parduotuvėje.

Tarp svečių buvo galima išvysti ir rašytoją bei dizainerę Alexa Chung, amerikiečių aktorę Kate Mara bei aktorius Selma Blair ir Taylor Kitsch. „ERDEM x H&M“ kolekcijos gaminius Lietuvoje bus galima įsigyti lapkričio 2 d. nuo 8 val. ryto vienintelėje „H&M“ parduotuvėje, esančioje PC „GO9“, bei internetu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai