„Enya Christmas Show“ koncerte – įspūdingi kostiumai, kalėdinė scenografija ir geriausios šalies atlikėjos

Vaida Genytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienio vakarą Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyko vienintelis „Enya Christmas Show“ koncertas, kuriame nepakartojamų Enya dainų repertuarą atliko geriausių Lietuvos atlikėjų komanda – grupių „Skamp“ bei „The Ball and Chain“ vokalistė, airių kilmės dainininkė Erica Jennings, viena geriausių operos solisčių Ieva Prudnikovaitė, garsi dainininkė bei televizijos projektų dalyvė Rūta Ščiogolevaitė bei džiazo atlikėja, 2011 metais atstovavusi Lietuvai Eurovizijos konkurse – Evelina Sašenko ir šviesiausios karmos bei angeliško balso Vaida Genytė.

Koncerte nuskambėjo 21 Enya daina, kurią atliko Lietuvos scenos divos. Tarp jų tokie kūriniai kaip „Fairytale„, „Caribbean Blue“, „Orinoco Flow (Sail Away)“ ir kiti. Renginį vainikavo bendra visų penkių vokalisčių atlikta bene geriausiai žinoma daina „Only Time“.

„Enya Christmas Show“ koncerte – įspūdingi Lietuvos atlikėjų pasirodymai (36 nuotr.)
+30

„Aukščiausio kalibro muzikantai padovanojo žiūrovams tikrą kalėdinę pasaką. Atlikėjos scenoje atrodė stulbinamai, jų balsai jautriai užbūrė visą publiką, o orkestras kartu su ritmo grupe pridėjo tą magišką prieskonį, kurio dėka koncertas tapo nuostabus“, – teigė „Enya Christmas Show“ meno vadovas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis.

Tiek darbo ruošiant orkestruotes L.Adomaitis teigė seniai beturėjęs. „Esu labai dėkingas savo bičiuliui ir vienam geriausių Lietuvoje aranžuotojų bei natografų Jievarui Jasinskiui, su kuriuo daugiau nei pusę metų klijavome muzikinius failus ir natas. Visų muzikantų pasiaukojančiu darbu esame labai labai patenkinti“, – sakė jis.

Erica Jennings / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Susirinkusius žiūrovus užbūrė ne tik naujai suskambėjusios žinomos Enya dainos, bet ir specialiai šiam koncertui paruošta scenografija ir kiekvienai dainai sukurtos unikalios vizualizacijos, kuriose vyravo gamtos bei pasakų motyvai. Jas susirinkusieji stebėjo per tris ekranus, didžiausias 100 kvadratinių metrų dydžio ekranas buvo įrengtas scenos gilumoje.

Enya muzikos didingumą ir grožį taip pat pabrėžė unikalios dizainerės Daivos Urbonavičiūtės kiekvienai atlikėjai sukurtos vakarinės suknelės. Kaip teigia pati dizainerė, šiais kostiumais buvo siekiama sukurti mitinių Britanijos valdovo Karaliaus Artūro laikų atmosferą.

Erica Jennings / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Renginio atlikėjų įvaizdį kūriau įkvėpta pasakų laikų, kuomet pasaulyje gyveno elfai ir kitos mitinės būtybės. Stengiausi perteikti Enya kūriniuose vyraujantį paslaptingumą, tačiau taip pat subtiliai pabrėžti kiekvienos atlikėjos individualumą“, – teigė ji.

Renginio organizatorių teigimu projektas pateisino visus lūkesčius. „Šiuo projektu siekėme žiūrovams suteikti kuo daugiau teigiamų emocijų ir sukurti šventinę nuotaiką – mums tai pavyko geriau nei tikėjomės. Planuojame šią kalėdinę pasaką ir kitais metais dovanoti žiūrovams ne tik Vilniuje, bet ir Kaune bei Klaipėdoje“, – po renginio sakė organizatoriai.

Portalas Žmonės.lt primena, kad Dėl „Enya Christmas show“ reklamoje skambėjusių pačios Enyos atliekamų dainų ir minimo jos vardo renginio organizatoriai turėjo problemų. Konfliktas buvo išspręstas ir UAB „Adcola“ turėjo sumokėti baudą.

Erica Jennings / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau