E.Iglesias žmona A.Kournikova pasidalijo dukters nuotrauka: užminė mįslę apie jos ateitį

Anna Kournikova su dukra Mary / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-19 14:50
Enrique Iglesias (45) ir Anna Kournikova (39) džiaugiasi tėvyste: jų namuose krykštauja septynių mėnesių amžiaus dukra Mary. Asmeninio gyvenimo detales retai viešinanti pora socialiniuose tinkluose parodė, kaip greitai auga jų atžala ir gerbėjus nustebino naujausiu kadru – mažoji Mary su tenisininkės apranga.

Enrique Iglesias žmona Anna Kournikova iš teniso pasitraukė būdama 21 metų, tačiau, panašu, kad dabar rusų kilmės sportininkė į teniso aikštelę ruošia dukrą Mary.

Moteris socialiniuose tinkluose pasidalijo dukros nuotrauka ir juokavo, kad vieną dieną vaikas taps teniso žvaigžde. Nuotraukoje Mary papuošta įprasta tenisininkės apranga – baltais marškinėliais ir prie jų derančiu sijonu.

„Vimbldonai, aš ateinu“, – instagrame rašė A.Kournikova.

Neatsispyręs dukros žavingumui, nuotrauką komentavo ir Enrique Iglesias. „Mano meilė“, – rašė jis.

Primename,  kad Mary yra trečioji Annos Kournikovos ir Enrique Iglesias atžala, kurios jie susilaukė sausio pabaigoje. Jie taip pat augina dvejų su puse metų dvynukus Lucy ir Nicholą.

Prieš septynis mėneius naujieną apie pagausėjusią poros šeimą pranešė Enrique Iglesias brolis Julio Iglesias jaunesnysis. Interviu metu su Čilės radijo stotimi ADN vyro buvo paklausta, ar tiesa, kad jis netrukus taps trečio brolio kūdikio dėde, Julio atsakė, kad jis jau juo tapo. 

„Ar kūdikis jau gimė?“ – paklausė žurnalistas. „Taip“, – atsakė Julio.

Tiesa, ar porai gimė berniukas ar mergaitė žvaigždė tuomet neatskleidė. „Tai paslaptis“, – šyptelėjo jis. „Mano brolis dabar turi tris vaikus. Jis labai laimingas“, – pridėjo.

Naujausi straipsniai