Enrique Iglesias vaizdo klipas „Bailando“ pasiekė peržiūrų rekordą portale „YouTube“

Enrique Iglesias koncertas Kaune / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-18 14:45
Popmuzikos žvaigždė Enrique Iglesias padėkojo savo gerbėjams, kurių dėka jo hitas „Bailando“ tapo pirmąja daina ispanų kalba, kurios vaizdo klipas portale „YouTube“ buvo peržiūrėtas milijardą kartų.

Atlikėjo flamenko stiliaus daina, tapusi tikru vakarėlių himnu, buvo išleista pernai, o milijardo peržiūrų ribą portale „YouTube“ peržengė „Bailando“ versijos ispanų kalba, kurią Enrique Iglesias įrašė kartu su Kubos atlikėju Descemeru Bueno ir grupe „Gente de Zona“, vaizdo klipas, praneša Billboard.com.

Enrique Iglesias, šiuo metu keliaujantis po pasaulį su „Sex & Love“ koncertiniu turu, socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbtoje vaizdo žinutėje išreiškė dėkingumą savo gerbėjams.

„Ei, chebra, esame čia, Europoje, kur turėsime kelis koncertus. Noriu padėkoti visiems savo gerbėjams už milijardą „Bailando“ versijos ispanų kalba peržiūrų... So gracias, aš jūs myliu!“

Po vaizdo įrašu atlikėjas dar užrašė, kad šis „Bailando“ pasiekimas yra neįtikėtinas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai