Enrique Iglesias pristatė albumą, kurio pavadinimas sufleruoja pabaigą

Enrique Iglesias
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-17 11:03
Po kone septynerių metų pertraukos šiuolaikinės Lotynų muzikos karaliumi tituluojamas Enrique Iglesias pristatė naują albumą pavadinimu „Final vol. 1“. Gerbėjai sunerimo, ar šis darbas galėtų žymėti jo karjeros pabaigą. Iš viso šis jau vienuoliktasis Enrique Iglesias albumas turi 11 dainų.

Nuo tada, kai 2014 metais pasirodė paskutinysis Enrique Iglesias albumas „Sex and Love“, dainininkas kartu su kitais ispanakalbiais muzikantais išleido ne vieną hitą. Pavyzdžiui, „Duele El Corazon“ ir „Subeme La Radio“. Šią vasarą pasirodė singlas „Me Pasé“, kurį jis įrašė su reggaetono muzikos žvaigžde Farruko. O šiandien kartu su naujuoju albumu buvo pristatytas ir dar viena naujiena pavadinimu „Pendejo“. 

Šis Enrique singlas ėmė kelti šurmulį dar praeitą savaitę, kai Los Andželo, Niujorko ir Majamio gatvėse pasirodė reklaminiai stendai, kuriuose dainininkas yra vadinamas „pendejo“ (kvailiu – liet. k.). Tai gerbėjams užminė mįslę – kodėl?

Pasirodo, naujoji Iglesias daina yra himnas meilei, kuri yra tokia geidulinga, skaudinanti ir galinga, kad paverčia žmogų tikru kvailiu. Intymiame ir jausmingame „Pendejo“ vaizdo klipe įsimylėjėlius vaidina pats dainininkas ir gražuolė meksikiečių aktorė Renata Notni.

Enrique Iglesias – „Pendejo“:

Netgi 47-ių prestižinių „Billboard“ Lotynų muzikos apdovanojimų laimėtojas, taip pat daugkartinis „Grammy“ laureatas Enrique Iglesias naujausią savo albumą pavadino „Final vol. 1“ ir taip užminė dar vieną mislę – ar šis albumas išties gali būti paskutinis dainininko karjeroje? Pats muzikantas šios temos neplėtoja ir savo nauja muzika ragina švęsti bei branginti kiekvieną dieną.

Šis ruduo žymiajam ispanui nusimato intensyvus ir kupinas įvykių. Be naujojo albumo pristatymo planų, muzikantas leisis į ilgai lauktą muzikinį turą su kita Lotynų muzikos žvaigžde – Ricky Martinu. Tai bus pirmasis Enrique turas po ketverių metų pertraukos. Bilietai į šį ypatingą koncertų ciklą buvo išgraibstyti vos pasirodę.

Klausytis naujojo Enrique Iglesias albumo „Final vol.1“

Naujausi straipsniai