Enrique Iglesias ir Ana Kurnikova keturių mėnesių vaikus jau pratina prie sporto

Enrique Iglesiasas ir Anna Kournikova / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-25 21:48
Futbolas gali tapti priežastimi nusižengti savo principams. Popmuzikos žvaigždė Enrique Iglesias ir buvusi tenisininkė Ana Kurnikova retai dalijasi savo dvynių nuotraukomis.

Tačiau antradienio vakarą Liverpulio „Anfield“ stadione sužaistos pirmosios UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynės tapo priežastimi su gerbėjais pasidalinti vaizdeliu iš namų. Enrique Iglesias stebėjo, kaip „Liverpool“ futbolininkai pranoksta AS „Roma“ ekipą savo vaikų Nicholo ir Lucy kompanijoje.

Game day!! ⚽️⚽️⚽️

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

„Žaidimo diena!“ – brūkštelėjo dainininkas.

Iš nuotraukos panašu, kad mažyliai negali atitraukti akių nuo ekrano. Be to, dviem futbolo sirgaliais pasaulyje tikrai bus daugiau, nes pats dainininkas vaikystėje svajojo tapti futbolininku, o aistringas domėjimasis – bent jau šiokia tokia atsvara neišpildytai svajonei.

????????????????⚽️????????

A post shared by ???? Anna ????Аня (@annakournikova) on

Mama šioje šeimoje sportiška ne tik dėl pelnytų titulų teniso kortuose – Ana Kurnikova vis pasidalija nuotraukomis ar vaizdo įrašais, atskleidžiančiais moters puikią figūrą treniravimosi namuose metu.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad garsenybių porai dvyniai gimė 2017 gruodžio 16 d. – berniukas ir mergaitė. Ana juos pagimdė Majamyje, kur pora šiuo metu ir gyvena.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai