Enrique Iglesias ir Anna Kournikova pasauliui pristatė neseniai gimusį kūdikį

Enrigue Iglesias su dukra ir Anna Kournikova/ Socialinių tinklų ir Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-13 21:00
Buvusi tenisininkė Anna Kournikova ir romantiškasis dainininkas Enrique Iglesias neseniai susilaukė trečios atžalos.

Naujieną apie pagausėjusią poros šeimą prieš kelias dienas pranešė E. Iglesias brolis Julio Iglesias jaunesnysis. Duodamas interviu Čilės radijo stočiai ADN vyras buvo paklaustas ar tiesa, kad jis netrukus taps trečio brolio kūdikio dėde, Julio atsakė, kad jis jau juo tapo. 

„Ar kūdikis jau gimė?“ – paklausė žurnalistas. „Taip“, – atsakė Julio. Tiesa, ar porai gimė berniukas ar mergaitė žvaigždė neatskleidė. „Tai paslaptis“, – šyptelėjo jis. „Mano brolis dabar turi tris vaikus. Jis labai laimingas“, – pridėjo.

Ketvirtadienį apie pagausėjusią šeimą oficialiai pranešė ir pats E. Iglesias. Pasirodo kūdikis žvaigždei gimė sausio 30-ąją. Dainininkas pasidalijo ir pirmąja naujagimio nuotrauka bei atskleidė vaikelio lytį – porai gimė dukra.

„Mano saulės šviesa“, – šalia nuotraukos rašė E. Iglesias.

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Kalbas apie garsiosios poros šeimos pagausėjimą sausio pabaigoje pakurstė ispanų leidinys „Hola!“. Minėtas šaltinis išplatino slapta įažmintus Enrique ir Aną, o nuotraukose buvo matyti suapvalėjusios buvusios sportininkės kūno formos. Nuotraukas galite rasti ČIA.

View this post on Instagram

⚡️⚡️⚡️

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Pora apie asmeninį gyvenimą atvirauti niekada nebuvo linkusi. Naujieną, kad tapo tėvais, Enrique ir Ana pirmą kartą pranešė jau gimus dvynukams. Porai pirmagimiai gimė 2017-ųjų gruodį. Porai gimė berniukas ir mergaitė: Lucy ir Nicholo. Iki tol apie Annos nėštumą niekur nebuvo skelbiama. Vaikai gimė Majamyje, kur Ana ir Enrique šiuo metu ir gyvena.

Naujausi straipsniai