„Emmy“ laureatės Julios Louis-Dreyfus džiaugsmas ir skausmas: apdovanojimą gavo 2 dienos po tėvo mirties

Julia Louis-Dreyfus / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-19 06:46
Sekmadienį geriausia komiško serialo aktore per „Emmy“ apdovanojimus pripažinta Julia Louis-Dreyfus (55 m.) per savo padėkos kalbą su ašaromis akyse pranešė, kad prieš dvi dienas mirė jos tėvas.

Atsiimdama jai skirtą apdovanojimą (jau septintą karjeroje!) už serialą „Viceprezidentė“ („Veep“), aktorė nepajėgė sulaikyti ašarų.

Pasirodo, jos tėvas milijardierius Williamas Louis-Dreyfusas mirė vos dvi dienos iki apdovanojimų. Jam buvo 84-eri.

„Galiausiai norėčiau dedikuoti šį apdovanojimą savo tėvui, Williamui Louis-Dreyfusui, kuris mirė penktadienį. Aš taip džiaugiuosi, kad jam patiko „Viceprezidentė“, nes jo nuomonė buvo vienintelė, kuri man iš tikrųjų rūpėjo“, – savo padėkos kalbą su ašaromis akyse užbaigė aktorė.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmos žinutės apie žinomo verslo magnato mirtį žiniasklaidoje pasirodė likus kelioms valandoms iki „Emmy“ apdovanojimų ceremonijos.

Williamas Louis-Dreyfusas gimė ir augo Paryžiuje, tačiau vėliau tėvams išsiskyrus persikėlė gyventi į Ameriką kartu su savo mama. Baigęs mokslus privačiame Duke universitete ir Duke universiteto teisės mokykloje Šiaurės Karolinoje jis nėrė į verslo pasaulį ir ilgainiui sukūrė sėkmingai iki šiol veikiančią verslo imperiją. Jo turtas vertinamas net 3,4 mlrd. JAV dolerių.

Williamo Louis-Dreyfuso gedi jo žmona Phyllis ir vaikai – minėtoji Julia Louis-Dreyfus bei dar trys jo atžalos Phoebe, Emma ir Raphaelis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai