„Emmy“ apdovanojimai: triumfavo serialai „Bręstantis blogis“ ir „Moderni šeima“

Serialo „Moderni šeima“ komanda / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-25 22:00
Šiąnakt Los Anždele įvyko prestižiškiausi televizijos apdovanojimai „Emmy“ – jų metu buvo įvardyti geriausi pastarųjų metų serialai bei jų aktoriai.

„Emmy“ apdovanojimai šiemet rengiami jau 66-ąjį kartą, juos patikėta vesti komikui ir pokalbių laidos „Late Night“ vedėjui Sethui Meyersui. Ceremonija vyko prestižiniame „Nokia“ kino teatre Los Andžele.

Renginio metu buvo pagerbtas prieš keletą savaičių iš gyvenimo pasitraukęs komikas Robinas Williamsas. Per velioniui skirtą renginio dalį ant scenos atiduoti pagarbą lipo artimas jo draugas Billy Crystalas, atlikėja Sara Bareilles buvo paruošusi specialų muzikinį numerį.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pagrindinis vakaro prizas – Geriausio metų draminio serialo apdovanojimas – atiteko jau pasibaigusiam serialui „Bręstantis blogis“ (org. „Breaking Bad“). „Emmy“ statulėles gavo ir šio serialo žvaigždės: Bryanas Cranstonas pripažintas Geriausiu pagrindiniu draminio serialo aktoriumi, o Aaronas Paulas ir Anna Gunn apdovanoti kaip Geriausi antraplaniai draminio serialo aktoriai. „Bręstantis blogis“ per visus penkis sezonus, kai buvo rodytas, pelnė iš viso net 58 „Emmy“ statulėles – šis skaičius jau daugiau nebedidės.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Komedijos kategorijoje, kaip ir pernai, triumfavo „Moderni šeima“ („Modern Family“). „Emmy“ statulėle taip pat buvo apdovanotas šio serialo aktorius Ty Burrellis – jis pripažintas Geriausiu antraplaniu komedijos aktoriumi.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Geriausia draminio serialo aktore išrinkta Julianna Margulies iš „Geros žmonos“ („The Good Wife“.

Geriausiu pagrindiniu komedijos aktoriumi pripažinta „Didžiojo sprogimo teorijos“ („The Big Bang Theory“) žvaigždė Jimas Parsonsas, o geriausia aktore – Julia Louis-Dreyfus iš „Veep“. Abu šie aktoriai „Emmy“ statulėles pelnė ir pernai.

Geriausiu miniserialu išrinktas „Fargo“, o Geriausiu televizijos filmu – „The Normal Heart“. Geriausiais miniserialo arba filmo aktoriais pripažinti Benedictas Cumberbatchas (už „Sherlock: His Last Vow“) ir Jessica Lange (už „American Horror Story: Coven“).

„Emmy“ apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo tokios žvaigždės kaip Halle Berry, Matthew McConaughey, Julia Roberts, Sofia Vergara, Gwen Stefani, Kerry Washington, Bryanas Cranstonas, Zooey Deschanel, Julia Louis-Dreyfus, Woody Harrelsonas, Katherine Heigl, Lucy Liu, Hayden Panettiere, Amy Poehler, Lievas Schreiberis ir dar daugybė kitų.

„Emmy“ apdovanojimuose varžosi serialai, kurie buvo rodomi nuo 2013-ųjų birželio 1-osios iki 2014-ųjų gegužės 31-osios.

Visą „Emmy“ nugalėtojų sąrašą galite rasti ČIA.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai