Emma Watson ir Benedictas Cumberbatchas – seksualiausios kino žvaigždės

Benedictas Cumberbatchas ir Emma Watson / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-03 13:08
Žurnalo „Empire“ skaitytojai britus Emmą Watson ir Benedictą Cumberbatchą titulavo seksualiausiomis kino žvaigždėmis, rašo „Huffington Post“.

Rinkimuose savo nuomonę išreiškė 50 tūkst. skaitytojų, ir labiausiai seksualiausiųjų titulo, anot jų, nusipelnė Emma Watson ir Benedictas Cumberbatchas.

23-ejų Emma Watson rinkimuose aplenkė net 49 Holivudo žvaigždes, tarp kurių yra ir tokios gražuolės kaip Scarlett Johansson, Jennifer Lawrence, Kristen Stewart, Anne Hathaway, Emma Stone, Mila Kunis ir kt. Buvusią „Hario Poterio“ žvaigždę skaitytojai labiausiai vertina dėl to, kad ji puikiai suderina protingos ir seksualios merginos įvaizdžius.

37-erių Benedictas Cumberbatchas taip pat nurungė 49 gražuoliukus, kurie jau įpratę atsidurti seksualiausiųjų sąrašuose. Kuklusis britas „Empire“ skaitytojams atrodo seksualesnis už Tomą Hiddlestoną, Henry Cavillą, Ryaną Goslingą, Johnny Deppą, Danielį Craigą ir kitus, kurių pavardes galima aptikti sąraše.

„Empire“ redaktorius Jamesas Dyeras įsitikinęs, kad jų surengti rinkimai parodė, kaip svarbu yra turėti tikrai ištikimų gerbėjų, kurie nori išsakyti savo nuomonę tokiuose ir panašiuose konkursuose bei palaikyti savo numylėtinius.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai