Emma Stone įkūnijo baisiausią visų laikų piktadarę Kruelą: „Ši asmenybė – dvilypė!“

Emma Stone filme „Kruela“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-26 09:32
Emma Stone atliko didžiulį darbą filme „Kruela“ (angl. „Cruella“), naujausioje kino studijos „Disney“ fantastinėje nuotykių komedijoje.

Iš esmės ji suvaidino du vaidmenis – Kruelą, piktąją veikėjos versiją, ir Estelą – jos gerąją pusę. Aktorei teko efektingas, didelis ir tamsus vaidmuo.

Emma Stone filme „Kruela“
Emma Stone filme „Kruela“

Akivaizdu, kad tai buvo nemažai pastangų Emmai Stone kainavęs vaidmuo.

„Taip, tai tiesa. Nebuvo paprasta“, – sakė E.Stone, paklausta apie vaidmens sudėtingumą.

„Bet niekada nesuprantu, kai aktoriai skundžiasi, ypač viešai, dėl savo darbo.

Tikrai reikia drąsos, kad imtum ir pasakytum žurnalistui, jog suvaidinti Kruelą De Vil buvo itin sudėtinga“, – besijuokdama kalbėjo aktorė.

Emma Stone filme „Kruela“
Emma Stone filme „Kruela“

Kalbėdama apie savo filmus Emma Stone dažniausiai būna žemiška ir gana gerai suprantanti, jog įžymybės neturėtų pernelyg susireikšminti.

„Oskaro“ laureatė neslėpė, jog šis vaidmuo – vienas įdomiausių karjeroje.

„Man patiko pagrindinės veikėjos asmenybės dvilypumas, jos istorija“, – apie Kruelos personažą sakė E.Stone. „Aš manau, kad tai buvo labai sudėtingas moters vaidmuo. Buvo smagu išbandyti savo jėgas“, – pridūrė aktorė.

Kruela De Vil – viena iš žymiausių piktadarių, kurias vaikai pamato filmuose.

Emma Stone filme „Kruela“
Emma Stone filme „Kruela“

„Tikrai“, – pritarė E. Stone. „Ji baugina. Ji žudo šunis. Tai yra baisu. Bet kodėl ji tokia tapo? Tai ir bus šio filmo esmė, visi atsakymai, kaip paauglė Estela tampa piktąją Kruela De Vil“, – kalbėjo Emma Stone.

„Dirbau prie filmo kokius ketverius metus, dar iki filmavimo pradžios. Laikui bėgant buvo įvairių Kruelos versijų. Bet aš manau, kad kai Tonis (scenaristas McNamara) prisijungė prie komandos, jis iš tikrųjų išpildė personažą“, – pridūrė aktorė.

Emma Stone filme „Kruela“
Emma Stone filme „Kruela“

„Neatrodė, kad man reikės sugalvoti kuo ji taps“, – teigė Emma Stone.

„Filmas kupinas blyksnių, kurie parodo kas galėtų atsitikti ateityje. Ir aš manau, kad pabaiga yra tyčia dviprasmiška. Ji per daug neišduoda, todėl nesate tikri, ar tai, ką ji sako norinti padaryti ateityje, iš tiesų įvyks.“

Filmo anonsas: 

Temos:
Emma Stone Kinas

Naujausi straipsniai