Emma Stone pasakė, kaip jautėsi išgirdusi, kad teks atiduoti „Oskarą“: „Tai viena baisiausių akimirkų mano gyvenime“

„Tai viena baisiausių akimirkų mano gyvenime“, – apie klaidą „Oskaruose“ sakė Emma Stone / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-28 12:50
Šių metų „Oskarų“ apdovanojimų ceremonija bus apkalbama dar ilgai, mat tokios šiurkščios klaidos kaip šiemet dar nėra buvę. Skelbiant svarbiausios – Geriausio metų filmo – nominacijos nugalėtoju buvo paskelbtas ne to filmo pavadinimas. Filmo kūrėjai jau buvo įpusėję padėkos kalbą, kai paaiškėjo, kad statulėlę teks atiduoti kitiems.

Nors miuziklo „Kalifornijos svajų“ (La La Land) prodiuseris Jordanas Horowitzas šioje situacijoje sureagavo ramiai ir net elegantiškai, patikinęs, kad jam bus garbė perleisti „Oskaro“ statulėlę filmo „Mėnesiena“ (Moonlight) komandai, visai kitokios emocijos virė kitų „Kalifornijos svajų“ komandos narių širdyse.

„Tai viena baisiausių akimirkų mano gyvenime. Oho! Tai buvo tiesiog siaubinga“, – dailymail.co.uk sakė pagrindinė filmo aktorė Emma Stone.

Juolab, kad miuziklo prodiuseris Fredas Bergeris šioje situacijoje pasielgė labai neetiškai. Apdovanojimų ceremonijos prodiuseriai pertraukė jo kalbą, parodydami jam ir Jordanui tikrąją nugalėtojo kortelę, bet Fredas tęsė padėkos kalbą prieš milžinišką auditoriją.

Tik baigęs dėkoti visiems rėmėjams jis lyg tarp kitko paminėjo: „Beje, mes pralaimėjome“.

Tiek už jo nugaros stovėjusi „Kalifornijos svajų“ komanda, tiek visi salėje buvę žmonės pamanė, kad tai pokštas. Tuomet J.Horowitzas suskubo paaiškinti, kad įvyko klaida. Tai buvo skaudus smūgis šventiškai nusiteikusiai miuziklo komandai.

Kaip galėjo įvykti tokia šiurkšti klaida svarbiausiuose kino apdovanojimuose? Laimėtoją turėjęs paskelbti aktorius Warrenas Beatty gavo ne tą voką – ten buvo įrašytas ne geriausio filmo nominacijos laimėtojas, o geriausio pagrindinio moteriško vaidmens. Išvydęs E.Stone pavardę ir filmo pavadinimą „Kalifornijos svajos“, Warrenas sumišo, bet vis tiek paskelbė nugalėtoju šį miuziklą.

Kaltės dėl šios klaidos niekas neprisiėmė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai