Emma Stone nustebino save sukūrusi tamsiausią vaidmenį dramoje „Favoritė“

Emma Stone („Louis Vuitton“) / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aktorė Emma Stone nustebino pati save, kiek jai patiko jos sukurtas paslaptingos intrigantės ir žavingos tarnaitės Abigailės vaidmuo istorinėje dramoje „Favoritė“ (orig. „The Favourite“).

Daugybė „Oskarų“ pretenduojantis laimėti režisieriaus Yorgos Lanthimos biografinis filmas pasakoja apie galios žaidimus ir intrigas vykusias XVIII a. Didžiojoje Britanijoje, kai pas karalienę Aną atvykusi nauja tarnaitė sukelia konfliktą tarp nerimastingos monarchės (vaid. Olivia Colman) ir karalienės patarėjos bei slaptos meilužės, ledės Saros (vaid. Rachel Weisz).

Drama „Favoritė“ / Organizatorių nuotr.

„Man labai patinka patekti į tą tamsą! Buvo labai smagu suvaidinti kai kuriuos iš šių žvilgsnių. Tai nustebino mane, bet taip, man tai patiko!“ – atsakė Emma Stone, paklausta ką naujo sužinojo apie save nusprendusi imtis intrigantės vaidmens.

Aktorės E. Stone teigimu, ji nemato tarnaitės Abigailės personažo kaip tikro piktadario, bet priskirtų jį pusiaukelėje tarp gėrio ir blogio.

Drama „Favoritė“ / Organizatorių nuotr.

„Bet ar ne visi mes tokie?“ – klausia aktorė.

„Aš turiu galvoje, gal mes nežengiame taip toli, bet kiekvienas privalo savęs paklausti, jei jie turėtų, ką jie padarytų, kad išgyventų? Tikriausiai atsisakytumėte tam tikrų kraštutinių dalykų, bet niekada nežinai ką nuspręstum atsidūręs nepavydėtinoje situacijoje.“ – teigia E. Stone.

„Manau, kad ledi Sara yra labai protingas žmogus, tikriausiai žinantis, kas geriausia daugeliu atvejų.“ – tęsia E. Stone.

Drama „Favoritė“ / Organizatorių nuotr.

„Taip pat manau, kad karalienė Ana yra labai pažeista.. labai pažeista ir turi daug traumų. O Abigailė yra išgyvenusi tiek daug, kad gali padaryti bet ką.“

„Sumaišykite visą tai su galios idėja, ir ką mes padarytume, kad išliktume saugūs, ir turime daugybę neišpakuotų istorijų.“ – savo naujausią filmą apibendrina aktorė Emma Stone.

Skaitykite daugiau