Eminemo dukra Hailie demonstruoja pavydėtiną figūrą: jos drąsa „augina“ gerbėjų skaičių

Haillie Scott / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-12 10:32
Hailie Scott šią vasarą keliavo su savo tėčiu po festivalius, dėvėdama trumpus marškinėlius, paryškinančius jos pilvo presą. Nors Eminemas ir stengiasi apsaugoti savo dukrą nuo viešumos, tačiau pati Hailie nori tapti socialinių tinklų žvaigžde „influencere“.

Žymiojo reperio dukra teigia nuolatos gaunanti užklausų per instagramą, bet kol kas ji dar neturi savo vadybininko, tad stačia galva pulti į socialinių tinklų erdvę neketina.

Kaip sakė pati Hailie: „Dar nesu tikra, kol kas tai yra tik idėja, kabanti ore“. Taip pat ji gauna ir pasiūlymų fotografuotis iš kompanijų, kurios dirba su įvairiais mados ir gyvenimo būdo žurnalais.

happy early birthday to me

A post shared by Hailie Scott (@hailiescott1) on

Eminemas (tikrasis reperio vardas – Marshallas Matheris) ir jo buvusi žmona Kim Scott stengėsi auginti Hailie atokiau nuo įkyrios žiniasklaidos akių – ir jiems tai puikiai pavyko.

Dabar Hailie – 22-eji, ji 2014 metais baigė aukštąją mokyklą Detroite puikiais pažymiais. Mokykla net parašė padėkos laišką Hailie tėvams.

Pati hailie teigia, kad už tai dėkoja savo gimdytojams ir jų nuolatiniam palaikymui siekti savo tikslų. Tai, kad Hailie baigė mokyklą ir gavo aukščiausius pažymius, itin daug reiškia pačiam Eminemui – jis pats nėra baigęs nė 9 klasių.

Vėliau Hailie pradėjo studijuoti psichologiją Mičigane.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai