Eminemas naujoje dainoje pareiškia norintis užvožti Lanai Del Rey per veidą

Lana Del Rey ir Eminemas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-15 12:02
Reperis Eminemas (42 m.) sukėlė pasipiktinimo bangą dėl naujos savo dainos „SHADY CXVPHER“ teksto. Šioje dainoje Eminemas repuoja, kad norėtų užvožti dainininkei Lanai Del Rey (29 m.) per veidą.

Jau kurį laiką Eminemas savo dainų tekstuose apsieidavo be aštrių žodžių, adresuotų kitoms garsenybėms, tačiau blogasis reperis grįžo.

„K**e, aš trenksiu Lanai Del Rey tiesiai į veidą dukart, kaip Ray Rice'as visiškoj dienos šviesoj prie lifto sekimo kamerų, iki kol jos galva atsitrenks į turėklus, o tada tai atšvęsiu su „Ravens“ – tokia eilutė yra naujoje reperio dainoje.

Eminemo minimas Ray Rice'as yra amerikietiškojo futbolo žaidėjas, žaidęs „Baltimore Ravens“ komandoje. Šiais metais jis įsivėlė į smurto skandalą, kuomet buvo paviešintas vaizdo įrašas iš vieno lifto: su žmona susipykęs sportininkas pradėjo mušti ją ir šią, netekusią samonės, ištempė iš lifto.

Taip pat skaitykite: Eminemas parodė savo jautriąją pusę: pristatytas dainos „Headlights“ vaizdo klipas, kuriuo jis atsiprašo savo mamos

Kuo Eminemui užkliuvo Lana Del Rey neaišku, bet ji pati anksčiau yra viešai išreiškusi simpatiją reperiui.

„Aš su****ai myliu Eminemą!“ – 2012 metais tiesiai šviesiai sakė Lana Del Rey viename interviu.

Savo dainų tekstuose Eminemas anskčiau yra negražiai atsiliepęs apie tokias garsias moteris kaip Britney Spears, Christina Aguilera, Lindsay Lohan, Jessica Simpson, Amy Winehouse, Kim Kardashian ir kt.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai