Emily Ratajkowski pristatė maudymosi kostiumėlių kolekciją, fotosesijoje dalyvavo ir jos vyras

Emily Ratajkowski / Instagramo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aktorė, modelis bei drabužių kūrėja Emily Ratajkowski pristatė naują maudymosi kostiumėlių „Inamorata Swim“ kolekciją. Fotosesijoje bikinius bei vientisus maudymosi kostiumėlius demonstravo pati Emily, o į fotosesiją kai kuriose nuotraukose buvo įtrauktas ir jos vyras – režisierius Sebastianas Bearas-McClardas.

Pastarasis, beje, buvo aprengtas raudonu treningo kostiumu ir papuoštais beisbolo kepuraite – sukurtas tipinis gražios blogos mergaitės ir kieto vyruko įvaizdis.

Kolekciją sudaro šeši skirtingų tipų maudymosi kostiumėliai. Modeliai – kaip ankstesnių Emily kurtų maudymosi kostiumėlių, aktorė tiesiog siūlo papildomų keturių spalvų ir printų (dabar moterys gali rinktis iš aštuonių skirtingų spalvų / raštų).

New DROP is LIVE on the site now! @emrata by @livincool

A post shared by Inamorataswim (@inamorataswim) on

Maudomukų kainos – 150–160 dolerių.

And we’re LIVE..preorders on the new drop are available now! Link in bio

A post shared by Inamorataswim (@inamorataswim) on

Gerbėjai apskritai pastebėjo, kad po netikėtų vestuvių, kurios įvyko vasario dvidešimt trečią dieną, aktorė labai atsipalaidavo. Tad jau nieko nebestebina instagrame nuolat skelbiamos pusnuogės Emily nuotraukos. Taigi ir šios maudymosi kostiumėlių fotosesijos nuotraukos – dar viena proga pažiūrėti į tobulo kūno savinininkę. Ir kartu pasvarstyti: kada gi ji apsirengs?..

Skaitykite daugiau