Emily Ratajkowski: nuo garsiojo vaizdo klipo, iki karjeros aukštumų

Kadrai iš filmo „Svetingi namai“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-05 09:51
Emily Ratajkowski nuėjo ilgą kelią nuo išgarsėjimo pasirodant nuoga „Grammy“ apdovanojimą pelniusiame atlikėjo Robin Thicke intriguojančiame „Blurred Lines“ dainos vaizdo įraše. Šiandien E. Ratajkowski yra vienas iš labiausiai trokštamų modelių pasaulyje, dėl kurios konkuruoja garsiausi mados namai.

Emily myli savo sekėjus, todėl nuolat paskelbia įvairias nuotraukas ar vaizdo įrašus „Instagram“ paskyroje.

Emily Ratajkowski: modelis ir kūrėja tuo pačiu metu

Emily Ratajkowski dažnai pasirodo ant pakylos demonstruodama populiariausių prekių ženklus. Sekmadienį, gruodžio 2 d., Niujorke vykusiame „Mados Savaitės“ renginyje Emily kartu su kolege Gigi Hadid demonstravo Italijos mados namų „Versace“ naujausią kolekciją.

Jos modeliavimo karjeros neįmanoma nepastebėti, tačiau Emily Ratajkowski taip pat yra tikra verslo moteris, 2017 m. sukūrusi maudymosi kostiumėlių prekės ženklą. Jo pavadinimas – „Inamorata“ (arba „Inamorataswim“) – italų kalba reiškia „meilė“, nors iš tiesų kilo nuo socialiuose tinkluose naudojamo slapyvardžio „Emrata“. Modelis savo mėgstamiausiame socialine tinkle „Instagram“ taip pat ką tik paskelbė karštas nuotraukas, kuriose dėvi savo 

Emily Ratajkowski savo ateitį sieja su kinu

E. Ratajkowski jau yra suvaidinusi antraplanius vaidmenis dešimtyje filmų, kaip „Oskarui“ nominuotoje dramoje „Dingusi“ ar linksmoje komedijoje „Draugeliai“. Naujausiame savo filme, trileryje „Svetingi namai“, E. Ratajkowski kartu su aktoriumi Aaron Paul atlieka pagrindinius, savo santykius norinčios išgelbėti poros, vaidmenis.

Išsinuomavę pasakiško grožio romantišką vilą Italijos kaime, Bryanas (akt. A. Paul) ir Keisė (akt. E. Ratajkowski) atsiduria pavojingame, seksualiame ir mistiškame katės ir pelės žaidime, kai jų gyvenime pasirodo Federikas (akt. R. Scamarcio), malonus ir išvaizdus nepažįstamasis, kuris gyvena netoliese, gatvės pabaigoje. Galiausiai filme sunku suvokti, kada ir kur visa tai prasidėjo, o labiausiai baugina šio keisto žaidimo pabaiga.

Mįslingas ir seksualus trileris „Svetingi namai“ Lietuvos kinuose jau nuo gruodžio 7 d.

Filmo anonsas: 

Naujausi straipsniai