Emily Blunt ir Johnas Krasinski parodė trijų mėnesių dukros nuotrauką

Emily Blunt ir Johnas Krasinskis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-14 07:43
Prieš tris mėnesius tėvais tapę aktoriai Emily Blunt ir Johnas Krasinski gerbėjams pirmą kartą parodė, kaip atrodo jų dukrelė Hazel Grace.

„Vaikų nuotraukos turėtų atkeliauti tiesiai iš tėvų. Taigi džiaugiuosi galėdamas jums pristatyti Hazel!!!“ – savo „Twitter“ paskyroje paskelbė serialo „Biuras“ („The Office“) žvaigždė.

„Twitter“ nuotr.
„Twitter“ nuotr.

Šitokiu būdu aktorius pareiškė paramą vasarį prasidėjusiai akcijai „#NoKidsPolicy“, kuri buvo labai teigiamai sutikta garsenybių. Prie šios akcijos prisijungę įvairūs bulvariniai portalai įsipareigojo nepirkti paparacų nuotraukų, kuriose yra nufotografuoti garsenybių vaikai, o savo portaluose publikuos tik tas vaikų nuotraukas, kurias patys tėvai parodys savo socialiniuose tinkluose arba su atžalomis pasirodys viešuose renginiuose.

Garsenybės savo ruožtu taip pat neliko skolingos portalams, prisijungusiems prie „#NoKidsPolicy“ – jie pažadėjo duoti interviu ir kalbėti tik su tais, kurie yra prisijungę prie šios akcijos. Nuo „#NoKidsPolicy“ pradžios praėjus keliems mėnesiams ne viena Los Andžele gyvenanti garsenybė sakė, kad jau pradėjo jausti šios akcijos naudą – paparacai nebepersekioja ir nebegąsdina jų vaikų, taigi šie jaučiasi laisviau.

Žmonės.lt primena, kad mažoji Hazel Grace gimė vasario 16-ąją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai