Emilio Vėlyvio filme vaidinęs Vinnie Jonesas gedi: mirė aktoriaus žmona

Vinnie Jonesas su žmona Tanya (2013 m.) ir filmo „Redirected“ plakatas/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-09 13:44
Aktorius ir buvęs futbolo žaidėjas Vinnie Jonesas atsisveikino su savo 53-ejų metų žmona Tanya. Moteris mirė nuo sunkios ligos, su kuria ilgą laiką kovojo.

Vinnie Jonesas Lietuvos žiūrovams puikiai pažįstamas iš filmo „Redirected“, kurį režisavo Emilis Vėlyvis. Šioje juostoje jis suvaidino Golden Pole.

Apie dramą aktoriaus šeimoje pirmiausia pranešė „The Independent“. Los Andžele mirė Vinnie žmona. Kartu jie augino sūnų.

„8 val. 46 min. Los Andželo laiku, šeštadienį, mirė Tanya Jones, kuri sunkiai sirgo. Tanya išėjo tyliai, ramiai, nesikankindama. Ją supo artimieji“, – skelbė pranešimas spaudai.

„Vinnie su šeima šiuo metu prašo suteikti jiems laiko, suprasti, kad visiems reikalinga ramybė, privatumas. Artimieji gedi ir šis laikotarpis – be galo sunkus“, – toliau buvo rašoma pranešime.

Tanya su Vinnie susituokė 1994 metais ir kartu susilaukė sūnaus Aarono Ellistono Joneso (28). Kartu santuokoje jie nugyveno 25-erius metus.Tanya taip pat kartu su buvusiu vyru Steve Terry augino dukrą Kaley (32). 

Pranešus liūdną žinią, aktorius Vinnie Jonesas sulaukė be galo daug užuojautos laiškų ir žinučių socialinėje erdvėje. Kolegos jam linkėjo stiprybės ir susitaikymo. 

Naujausi straipsniai