Emilijos Katauskaitės karjera Libane: „Surizikavau ir tai buvo geriausias mano gyvenimo sprendimas“

Emilija Katauskaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-12 15:21
Emilija Katauskaitė – talentinga gražuolė, koncertuojanti turtingiausių verslininkų, įtakingiausių politikų ir net žiauriausių diktatorių privačiose šventėse.

Tačiau dar prieš kiek daugiau nei trejus metus Emilija buvo viena iš daugelio talentingų lietuvių, kurie niekaip nesulaukia pripažinimo ir savo sėkmės. Mergina dainavo pop grupėje „Magnit“, dalyvavo „Lietuvos balse“ ir net pateko į finalą, kur liko trečia, tačiau nuolat girdėjo, kad ji neįdomi. Slapta svajodama apie muzikinę karjerą, Emilija baigė teisės studijas universitete ir dirbo nemėgstamą darbą skolų išieškojimo kompanijoje.

„Visokiais necenzūriniais žodžiais šaukdavo ant manęs, grasindavo, kad sužinos, kur gyvenu, kiti verkdavo, guosdavosi, kad prarado tėtį ar mamą ir kaip aš galiu taip elgtis. Kartais pasakydavau, kad gerai, mes palauksim, tada apšaukdavo vadovas ir turėdavau skambint dar kartą”, – LNK laidoje „Bus visko“ šį šeštadienį 17.30 val. pasakos Emilija.

Laidoje moteris atviraus, kad jautėsi labai nelaiminga. Kartą išvykusi pailsėti į Dubajų apsilankė prestižinėje „Music Hall“ koncertų salėje ir sau pasakė, kad ateis diena, kai ji ten dainuos. Ištisus metus Emilija atkakliai siuntinėjo savo gyvenimo aprašymą ir pasirodymų įrašus visiems pasaulio koncertinių šou organizatoriams. Vieną dieną neapsikentusi metė darbą ir vos po mėnesio netikėtai sulaukė atsako su pasiūlymu atvykti trims mėnesiams, tačiau ne į Dubajų, o į Libaną.

„Mama su ašarom maldavo, kad nevažiuočiau, pasilikčiau. Prisiskaitėme šiurpių dalykų apie Libaną, bijojo, kad mane pagrobs, parduos, kad niekada nebegrįšiu. Tačiau kai įsitikinau, kad viskas saugu ir tikrai vykstu dirbti į „Music Hall“, surizikavau ir tai buvo geriausias mano gyvenimo sprendimas“, – pasakos Emilija.

Vos atvykusi į Libaną Emilija patyrė didžiulį kultūrinį šoką. Ten visi nešiojasi nelegalius ginklus. tai šalis, kurioje klesti nusikaltimai bei korupcija. Ten pažintys ir pinigai aukščiau net už gyvybę,

Šviesaus gymio gražuolė netruko įsilieti į auksinio šalies jaunimo gretas. Prabėgus vos pusmečiui, Emilija tapo laukiama viešnia garsių dizainerių, turtingų verslininkų ir įtakingų politikų privačiuose vakarėliuose, tačiau ji buvo pasirašiusi griežtą darbo „Music Hall“ kontraktą, kuris ribojo pažįstamų ratą, jai buvo draudžiama lankytis naktiniuose klubuose. Sutartis griežtai saugojo nepriekaištingą atlikėjų reputaciją, nes „Music Hall‘ yra išskirtinė arabų elito vieta, skirta tik išrinktiesiems. Atlikėjai dažnai keliauja po visą pasaulį, koncertuodami privačiose galingiausių planetos žmonių šventėse. Per pastaruosius porą metų Emilija apkeliavo visą Europą, Aziją, Braziliją ir kitas šalis. Kartą teko skristi į Pusiaujo Gvinėją, kur koncertavo žiaurumu garsėjančiam šalies prezidentui.

Laidoje „Bus visko“ šį šeštadienį 17.30 val. per LNK Emilija papasakos apie santykius su musulmonu iš Libano ir atskleis, kodėl arabai vyrai geresni už lietuvius. 

Naujausi straipsniai